1. kolo Olympie Měšice - SK ZD Pojbuky 3:1

28.08.2017 11:22

31.8.2017

1. mistrovské utkání: 26.8.2017 od 15:00h hřiště Měšice
Olympie Měšice - SK ZD POJBUKY 3:1(1:0)
B: 17. Jíra, 59. Novotný, 89. Novák - 87., Šedivý
Rozhodčí: Hanzal

Grof - Papež, Zich, Melichar, Zamrzla - Šedivý, Mikšík, Novotný I, Buřič Do.  - Křepelka M., Rathouský (89. Kříž)

První mistrovský zápas jsme vyrazili na "hřiště" Měšic. Bohužel předpoklady nebyli ideální, terén byl žalostný, sešli jsme se ve velmi improvizované sestavě za úmorného vedra. Bylo jasné, že budou rychle ubývat síly, snažili jsme se vycházet z dobrého obranného bloku a čekat na aktivitu protivníka. První poločas příliš krásy nepobral, nemohli jsme se dostat do tempa, šancí bylo poskrovnu, naneštěstí jednu z nich domácí proměnili. Neurovnaná hra pokračovala a občasné výpady byly často kaženy nepřirozenými odskoky balónů. O fotbalovou podívanou v pravém smyslu slova se opravdu nejednalo. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, dali jsme balón na zem a hledali prostory kudy vést útok. Aktivitu jsme přesunuli především do křídel, kde se skýtala možnost větší přímočarosti. Několikrát jsme podnikli rychlý výpad, ale ve vápně nám chyběla lehkost. Domácí vsítili druhý gól, který nás paradoxně ještě víc nakopl, aktivita se zvyšovala a protivníka jsme pouštěli za půli sporadicky. Několik nebezpečných závarů a střel ke gólu nevedlo, nakonec se nám podařilo dát konktaktní branku, ale bylo již pozdě. Již jsme ztráceli naději alespoň získání bodu, takže domácí pěknou individuální akcí jednoduše dovezli balón do naší svatyně a tím bylo rozhodnuto. Divný zápas, který eliminoval naše přednosti vyhrál soupeř zaslouženě dobrou efektivitou.