1. kolo SK ZD Pojbuky - 1. FC JANEV Tábor 3:0

1. Mistrovské utkání: 23.8.2009 od 16:00h hriste Pojbuky
SK ZD POJBUKY - 1.FC JANEV Tábor 3:0 (0:0)
Rozhodcí: Kromka
ZK: 2:2
Diváci:40
Hlavnička - Makovec P., Melichar, Kurka, Volf F.(46. Váša) - Šedivý(57. Říha), Novotný, Mikšík, Zich - Křepelka M.(66. Volf J.), Procházka

Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Začátek utkání byl nervozní z obou stran a oba brankáři byli téměř bez práce. Kdyzž už se domácí dostávali do slibné šance zastavil je praporek pomezího rozhodčího. První ránu mezi tři tyče poslal v 18. minute Procházka. V 25. minute předvedli domácí krásnou akci po ose Volf, Šedivý a centrující Procházka, který našel přesně Zicha, ovšem jeho střela skončila nad brankou. V 30. minutě předvedl pěknou střelu  M. Křepelka. V 36. minute kopali hosté rohový kop, ale domácí ho odvrátili a do rychlého brejku postupoval M. Křepelka, zbavil se 2 obránců. ale před vápnem byl faulován a kopal se přímý volný kop. Ten rozehrál sám postižený opravdu prachbídně. Do kabin se šlo za stavu 0:0! V druhé půli měli domácí zápas zcela pod kontrolou. V 52. minutě kopal Zich rohový kop, ale jeho centr odvrátila obrana jen k Makovcovi, který střílel jen těsně vedle. V 59. minutě vybojoval Mikšík míč a poslal ho do běhu M. Křepelkovi, který už postupoval sám na branku, ale pomezní rozhodčí odmávaol ofside, který nemohl být. Hosté byli nuceni poté vyměnit pomezního rozhodčího, neboť byl opilý a nevěděl co mává. V 70. minutě centroval před branku Novotný, jeho centr ale brankář hostí vrazil jen před sebe a Říha neměl problém poslat míč do prázdné branky - 1:0! Hosté po inkasované brance otevřeli hru a to se jim vymstilo. V 77. minutě vybojoval míč Zich a poslal ho za obranu kde našel rozběhnutého J. Volfa a ten šajtlí obstřelil brankáře mohl se radovat z branky - 2:0! V 85. minutě se situace opakovala jen s tím že přihravajícím byl Mikšík a Volf mohl slavit svou druhou branku v utkání. Závěr utkání se již dohrál v klidu a tak domácí mohli slavit 3 body.