1. kolo SK ZD Pojbuky - FK Makov Hůrka 3:2

1. mistrovské utkání: 28.8.2015 od 15:00h hřiště Pojbuky
Rozhodčí: Fiala P.
Diváci: 60
Sestava:
Novotný II - Papež, Melichar, Rathouský, Dvořáček - Šedivý, Novotný I, Mikšík, Zich - M.Křepelka (55. Bočan), Grof

V prvním mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítaly soupeře z Makova. Hosté začaly o 10 lidech a byly po tlakem domácícíh ale ti si žádnou vážnější šanci nevytvořily. Ve 14. minutě se hosté radovali z vedení, když brankářům výkop nedokázal odkopnout Dvořáček a hostující Čapek poslal Makovské do vedení. Domácí přidaly a vyrovaní přišlo v 34. minutě když si Papežv centr zpracoval Šedivý a přehodil hostujícího brankáře -1:! V 37. minutě se domácí ujaly vedení když hostující obraně utekl Křepelka a předložil míč Šedivému, který prostřelil hostujícího brakáře. V 41. minutě se situace opakovala jen si oba dříve jmenovaní prohodily role - Šedivý přihrával a Křepelka zakončoval - 3:1! Do kabin se tak šlo za stavu 3:1. Hned z kraje druhého poločasu předvedly domácí pěknou akci, ale Zichovu střelu hostující brankář kryl. Prakticky hned z protiútoku se hostům podařilo snížit, když Novotný neudržel tvrdou střelu a hostující Uhlíř byl u míče dříve a poslal ho do branky - 3:2. Po této brance domácí úplně přestaly hrát a byly to hosté kdo měl více šancí, domácí obrana však s vypětím všech sil odolávala. V závěru bojovného utkání se již nikdo neprosadil a tak domácí ubránily 3 body.