1.kolo SK ZD Pojbuky - SK Větrovy "B" 1:1

26.08.2013 00:44

26.8.2013

1. mistrovské utkání: 24.8.2013 od 16:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - SK Větrovy "B" 1:1(0:1)
B:87. Křepelka V. - 10. Zatloukal
Rozhodčí: Prchlík

Pachta - Filip, Rathouský, Buřič, Grof - Zich, Melichar, Mikšík, Šedivý - Křepelka V.(88. Makovec R.), Křepelka M.

První mistrovský zápas pro nás byl hned na úvod velkou prověrkou. Na naše hřiště dorazil tým, který měl minulou sezónu velmi dobrou formu a hned několik soupeřů gólově vyškolil. Bohužel pro nás hned na úvod sezóny chybělo ze stabilního kádru celkem 5 hráčů a to muselo být na naší hře znát. Přeskupili jsme formace a byli jsme nuceni šáhnout do fotbalových rezerv. Od začátku zápasu bylo znát, že naše souhra není tak kvalitní, nicméně jsme vše vynahrazovali bojovností a nasazením. Naneštěstí jsme brzy po začátku utkání inkasovali. Co je však chválihodné, nesložili jsme zbraně a dál vyvýjeli dobrou týmovou aktivitu. První poločas se nám nepodařilo proměnit některé dobré příležitosti, ale soupeř také nebyl ve své aktivitě bezzubý. Náš dobře chytající gólman si však se všemi šancemi poradil. Začátek druhého poločasu se vyvíjel ve stejném duchu jako první, s tím rozdílem, že se protivník více soustředil na obranu a snažil využít našich ztrát k rychlým protiútokům. Naštěstí hra obranné řady byla velmi dobrá a i s nebezpečně vyvíjejícími se situacemi si dokázala poradit. Naše aktivita neuvadala a s přibývajícím časem tlak sílil. Když už se zdálo, že odejdeme poraženi, dokázali jsme vsítit vyrovnávací gól. Bohužel bylo již na obrat pozdě a zápas skončil spravedlivou dělbou bodu. Co je důležité, že jsme podali celkem disciplinovaný výkon. Věřím, že kdybychom se sešli v ideálním složení, výhru bychom slavili my. Po dlouhé době remíza je však dobrým vstupem do sezóny. Příští zápas nás čeká derby s týmem Mladé Vožice, a věřím, že bude naše sestava v plné síle.