1. kolo SK ZD Pojbuky - Spartak Choustník 2:3

1. mistrovské utkání utkání: 28.8.2011 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Spartak Choustník 2:3(1:1)
Rozhodčí: Poštolka
Diváci: 60
Sestava:
Pachta - Grof(78. Filip), Jíša, Rathouský, Procházka - Šedivý, Pučálek(69. Papež), Mikšík, Buřič - Křepelka M.(30. Šenigl), Zich

Domácí se už od začátku ujali otěží zápasu a hosté se prakticky vůbec nedostali před Pachtu. První střelu vyslal na hostující branku Míkšík a hostující brankář jeho pokus vytáhl na roh. Domácí byli i nadále při chuti, ale Pučálkův pokus se mezi 3 tyče nevyšel. Ve 12. minutě už se domácí mohli radovat, když Zich poslal míč na M. Křepelku, který z první poslal míč Pučálkovi a ten uklidil míč přesně k tyči - 1:0! V 23. minutě mohlo být pro domácí ještě veseleji. Na odkop si naběhl M. Křepelka a z první poslal míč vedle brankaře, ale jeho střela skončila na tyči. V 30. minutě museli domácí nuceně střídat a hosté jakoby v tu chvíli ožili. Nejenže převzali do konce poločasu otěže zápasu, ale zaměstnávali i Pachtu. V 37. minutě mohlo být pro domácí veselo, ale Šedivého přihrávku napálil Zich jen do tyče. V 43. minutě fauloval Šedivý ve vzdálenosti 25m od branky a hostům se naskytla zajímavá standartní situace. Hostující hráč obstřelil zeď, ale Pachta jeho pokus vyrazil na roh. Z následného rohového kopu se do vlastní branky trefil nešťastně Jíša, když se snažil vyhlavičkovat střelu hostujícího hráče - 1:1! Do kabin se šlo za stavu 1:1! Po změně stran byla hra vyrovnaná. V 49. minutě se Zich dostal tváří v tvář brankaři, ale jeho slabý lob byl pro brankaře hostí snadnou kořistí a tak v 52. minutě udeřilo na druhé straně. Domácí ztratili míč na polovině soupeře a následoval rychlý protiútok, který hostující hráč dokázal využít a prostřelit Pachtu - 1:2! Domácí se snažili vyrovnat, ale jejich střely pochytal skvěle chytající brankář hostí. V 68. minutě to bylo již 1:3, když se střelou z 20m prosadil hostující záložník. Domácí se mohli vrátit do zápasu v 73. minutě, když Zich po střetu s brankařem vybojoval pokutový kop. Míč si postavil tradiční exekutor Jíša, ale jeho střelu brankář hostí vyrazil. Naděje domácím svitla v 79. minutě, kdy po Zichově přihrávce nadvakrát dostal míč do branky Buřič. Domácí si v záveru vytvořili velký tlak, ale nedokázali využít své šance - Procházkovi chyběl krok, Rathouský sám před brankařem trefil jen brankaře, Zich se svou utaženou střelou mířil vedle a tak domácí utrpěli smolnou porážku 2:3!