2. přípravné utkání: 10.3.2011 od 18:00h hřiště UMT Soukeník
TJ Sokol Chrášťany - SK ZD POJBUKY 2:2(0:1)
B:34., 87. M. Křepelka
Rozhodčí: Praveček
Diváci: 10
Pachta - Procházka, Rathouský, Jíša, Grof - Buřič, Mikšík, Říha Milan, Papež - Zich, Křepelka M.

Začátek utkání pařil domácím, ale hosté poté přebrali aktivitu. Domácí mohli jít do vedení v 6. minutě, kdy se domácí hráč dostal za obranu hostí, ale Pachta dokázal jeho střelu vyrazit mimo 3 tyče. Hosté poté přebrali aktivitu. V 17. minutě vyslal Mikšík přihrávku na M. Křepelku, který přiťukl míč do strany Buřičovi, který poslal míč do sítě, ale jeho radost překazil sporný ofsajd. V 25. minutě pustil M. Křepelka Procházkův aut na rozběhnutého Papeže, který poslal pěkný centr před branku, ale před Zichem naposlední chvíli zasáhl domácí obránce a odvrátil míč na roh. V 34. minutě byl faulován před pokutovým územím Zich a následoval přímý volný kop. Míč si postavil M. Křepelka a pěknou střelou přes zeď poslal hosty do vedení - 0:1! Domácí mohli srovnat v 37. minutě, ale domácí hráč ve 100% šanci přestřelil prázdnou branku. Do kabin se šlo za stavu 0:1! Do 2. půle poslali domácí 6 nových hráčů a to se projevilo na výkonu. Domácí byli prakticky po celý 2. poločas lepším týmem. Domácí mohli vyrovanat v 54. minutě, po chybě obrany, ale domácí hráč mířil vedle. V 58. minutě mohli jít hosté do vedení když Pachtův výkop vybojoval Zich a postupoval sám na branku, jeho střelu ale domácí brankář vyrazil jen k M. Křepelkovi, který trestuhodně netrefil prázdnou branku. Hostům se povedlo vyrovant prakticky z protiútoku, když v pokutovém území fauloval Jíša a následoval pokutový kop, který domácí hráč s přehledem proměnil - 1:1! V 73. minutě bylo pro hosty ještě hůře, když domácí předvedli pěknou kombinační akci a domácí útočník se dostal sám před Pachtu a uklidil míč k tyči - 2:1! Poté tempo hry opadlo a hosté vyráželi do přesleních, ale ty nedokázali využít. V 87. minutě chybovali domácí, když Zichovu tečovanou střelu nechali doputovat na roh. Míc poslal před branku M.Křepelka a jeho centr si domácí hráč poslal do vlastní branky - 2:2! V závěru se utkání dohrávalo a remíza je pro oba týmy asi zasloužená.