10. kolo SK ZD Pojbuky - SK Větrovy,,B" 3:1

10. mistrovské utkání utkání: 30.10.2011 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - SK Větrovy,,B"  3:1(0:0)
B:82. Šenigl, 89. Šedivý, 90. Mikšík - 73. Sluka V.
Rozhodčí: Makovička
Diváci: 60
Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka(73. Filip) - Šedivý, Mikšík, Pučálek, Grof(63.Papež) - Křepelka M., Zich

Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a po zásluze se radovali z výhry. Domácí si na začátku vytvořili převahu, ale jejich akce končili většinou na hranici pokutového území hostí. Jako první poslal střelu na branku v 10. minutě Mikšík, ale brankář hostí byl připraven. V 16. minutě kopal Zich rohový kop a hostující brankař sebral míč Jíšovi z hlavy. V 23. minutě kopal roh M. Křepelka, míč proletěl vápnem až k Procházkovi, který byl sám, ale výsledkem byla slabá střela. V 28. minutě se krásně uvolnil Pučálek, ale střela mu nesedla a brankář hostí s ní neměl žádný problém. V 32. minutě postupoval Zich proti jedinému obránci, ale místo souboje jeden na jednoho volil přihrávku na Mikšíka, před kterým obrana hostí stačila míč odvrátit. Hosté se prakticky na dostřel domácí branky nedostali. V 40. minutě vyslal Šedivý M. Křepelku, který se zbavil svého strážce, ale pak bohužel nepřesně přihrál na Zicha. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Po přestávce se obraz hry moc nezměnil, ale hosté přeci jen trochu víc zaměstnali Pachtu v brance. Hostující hráč mířil jen těsně vedle v 56. minutě. V 68. minutě byl faulován Papež a následoval přímý volný kop. Míč si postavil M. Křepelka, ale jeho tvrdá střela šla jen doprostřed branky. V 73. minutě mohl poslat domácí vedení Zich, ale hostující obrana jeho střelu zablokovala a hosté podnikli rychlý protiútok a hostující útočník postupoval sám na Pachtu a střelou pod břevno nedal Pachtovi šanci – 0:1! Domácí byli touto brankou opařeni a vrhli všechny síly do útoku. V 82. minutě byl faulován Pučálek a následoval přímý volný kop. Ten rozehrál sám postižený, na jeho centr si naběhl Šenigl a hlavou poslal míč do sítě – 1:1! Domácí se hnali za výhrou a dočkali se v 89. minutě, kdy Pučálek podržel míč a pak ho dal do běhu Šedivému, který se zbavil obránce a pak pro něj už nebyl problém prostřelit brankaře hostí – 2:1! Hosté poté vrhli všechny síly do útoku a málem se jim povedlo vyrovnat, když po centra z levé strany se míč odrážel od jednoho hráče k druhému. Naštěstí se domácí ubránili, a míč se dostal k M. Křepelkovi, který se nadchl k velkému sólu, ale bohužel pro domácí o míč přišel nešťastně, neboť přebíhajícího Papeže trefil do paty. Již v nastaveném čase utekl do otevřené obrany hostí Zich, zbavil se obránce a poslal míč před branku na nabíhajícího Mikšíka, který poslal míč do sítě – 3:1! Rozhodčí poté zápas ukončil a domácí mohli slavit zisk 3 bodů.