10. kolo SK ZD Pojbuky - TJ Dražice "B" 0:0

26.10.2015 12:27

26.10.2015

10. mistrovské utkání: 25.10.2015 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - TJ Dražice "B"  0:0(0:0)
Rozhodčí: Vácha
Novotný II - Papež, Šenigl, Rathouský, Buřič - Šedivý (69. Bočan), Novotný I, Mikšík, Černý (29. Dvořáček) - M. Křepelka, Grof

Předposlední podzimní kolo k nám zavítal tým Dražic. Poslední týdny vyhrál několik těžkých zápasů, takže se dalo očekávat, že bude houževnatý protivník. My jsme poslední týdny ve vrcholové formě, takže se dal očekávat kvalitní zápas. A začátek vše potvrdil. Měli jsme více míč na našich kopačkách a snažili jsme se nacházet skulinky. Dražice velmi dobře bránili a měli ve svém kádru řádu kvalitních fotbalistů. Jelikož jsme se tlačili dopředu občasné ztráty znamenali rychlý přechod soupeře na naší polovinu. Protivník si vytvořil několik pološancí, ale skvěle nás podržel gólman, který dokázal zlikvidovat i pokutový kop. My jsme se ale také nenechali zahambit, a několik situací si přímo volalo po gólovém vyústění. První poločas skončil bez branek. Do druhého jsme vlétli s ještě větším zaujetím, tlačili jsme se do vápna, diváci viděli množství pohledných akcí na jeden dotek, ale byli jsme nebezpeční především ze standardek. Bohužel se nám nepodařilo ideálně srovnat mířidla. Když už se zdálo, že míč skončí za brankovou čarou, tak zachraňoval gólman hostí, který podával také výborný výkon. S přibývajícím časem tempo nepolevovalo a diváci se mohli dívat na fotbal nejvyšší kvality. Dražičtí za druhý poločas také několikrát zahrozili a nastřelili brankovou konstrukci. Nakonec zápas skončil nerozhodně. Zaslouženě. Dnes utkání chyběly pouze góly. Jinak musíme pochválit obě mužstva, na hřišti nechali naprosto vše. Doufejme že v posledním zápase porazíme tým Oldřichova a skončíme v první podzimní čtyrce.