10. kolo Sokol Borotín - SK ZD Pojbuky 2:2

10. mistrovské utkání: 28.10.2017 od 14:30h hřiště Borotín
B: 54. Moravec, 85. Houška - 11. Bočan, 61. Rathouský
Rozhodčí: Pinc
Diváci: 50
Novotný II - Papež, Zich, Melichar, Filip - Šedivý, Novotný I (9. Rathouský), Grof, Másílko  - Křepelka M., Bočan

Utkání v Borotíne nabídlo souboj 6. s 10. týmem tabulky. Utkání se odehrálo na těžkém terénu. V 1. poločase byla hra vyrovnaná. Domácí sice drželi více míč na svých kopačkách, ale nedokázaly využít svě šance. Hosté se prosadily hned z 1. vážnější akce když v 11. minutě se přes 2 domácí hráče uvolnil Křepelka a jeho nepovedenou střelu usměrnil do branky Bočan - 0:1. Domácí dobře kombinovali, ale hosté vyráželi do rychlých brejků, ale žádný nedokázali přeměnit v branku. Do kabin se šlo za stavu 0:1 pro hosty. V 2. půli i díky větru na hřišti dominovali domácí. Hosté se jen horko těžko bránily. Domácím se povedlo vyrovnat v 54. minutě, kdy propadnuvší míč na zadní tyči dostal za Novotného záda domácí Moravec - 1:1. Hosté se dostali do vedení v 61. minutě, když Křepelkův rohový kop, dostal za domácího brankáře hlavou Rathouský - 1:2. Domácí se hnali za vyrovnaním, ale jejich snaha skončila na skvěle chytajím Novotném. Vyrovnat se jim povedlo v 85. minutě, když hosté nedokázali ukopnout míč a domácí Houška vyrovnal na 2:2. O minutu později mohli být pro hosty jěště hůře, když se domácí hráč zbavil Novotného a poslal míč před prázdnou branku spoluhráči, ten však trestuhodně napálil míč jen do vracejícího se Melichara a skóre tak zůstalo nezměneno. Poté se už jen dohrávalo a tak se oba týmy museli smířit s remízou 2:2.