11. kolo 1.FC JANEV Tábor - SK ZD Pojbuky 0:2

11. mistrovské utkání utkání: 6.11.2011 od 14:00h hřiště Viktoria Tábor
1. FC JANEV Tábor - SK ZD POJBUKY  0:2(0:1)
B:16.,64. Zich
Rozhodčí: Makovička st.
Diváci: 30
Pachta - Filip(46. Papež), Jíša, Rathouský, Procházka - Šedivý, Mikšík, Pučálek, Buřič - Křepelka M.(72. Grof), Zich

Utkání se odehrálo na těžkém terénu. Domácí nastoupili k utkání se zraněným brankařem, ale hosté toho bohužel moc nevyužili. Hra se zezačátku odehrávala především ve středu hřiště. Jako první zahrozili domácí v 7. minutě, kdy domácí kapitán umístěnou střelou protáhl Pachtu, který jeho střelu vyrazil s námahou na rohový kop. Hosté se dostali do do brankové příležitosti v 11. minutě, kdy Šedivý vysunul Zicha, ale ten střílel vedle. Ve 13. minutě se uvolnil na pravé straně Zich, ale na jeho centr nikdo nedosáhl. V 16. minutě vystřelil z 20m M. Křepelka a domácí brankař, jeho nikterak nebezpečnou střelu vyrazil, kvůli svému zranění na roh. Z následného rohu se míč dostal k Jíšovi, který ho přiťukl Zichovi, a ten propálil vše co mu stálo v cestě - 0:1! V 19. minutě se uvolnil Pučálek, ale v rozhodující fázi mu míč uskočil. Domácí mohli vyrovnat v 26. minutě, ale domácí hráč branku přestřelil. Oběma týmům dělal problémy vítr, který nepříjemně foukal. V 35. minutě byl faulován Buřič a následoval přímý volný kop. Míč si postavil M. Křepelka, ale jeho střela šla jen těsně nad. Závěr poločasu se dohrával ve středu hřiště. Do 2. půle nastopil v domácí bráně nový hráč, který vystřídal svého kolegu, který kvůli svému zranění nemohl pokračovat. V 51. minutě střílel nepřesně Mikšík. V 55. minutě vyslal Papež M. Křepelku, který byl faulován v pokutovém území, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal. Domácí mohli vyrovnat v 57. minutě, kdy centr z rohového kopu propadl k domácímu hráči, ale ten branku přestřelil. V 60. minutě, rozehráli hosté přímý volný kop na Pučálka, ale ten hradbu těl před sebou nepropálil. V 64. minutě hosté rozhráli rychlou akci po levé straně, když Šedivý vyslal M. Křepelku, který mu míč vrátil. Šedivý zatáhl míč do vápna, se štěstím propasíroval svou přihrávku na Zicha a ten prostřelil brankaře domácích - 0:2! V 66. minutě mohl Zich zkompletoval hattrick, když si naběhl na Pachtův výkop, ale jeho lob přes brankaře skončil vedle. V 71. minutě mohl skórovat i M. Křepelka, ale jeho střelu vytáhl domácí brankář na roh. V 74. minutě se Zich uvolnil na lajně a nacentroval míč před branku, kde byl Pučálek, ale svou střelu namířil jen do břevna domácí branky. Při tomto střeleckém pokusu si však zlomil lýtkovou kost a byl převezen rychlou ZZS do nemocnice. Oba týmy se poté dohodli se souhlasem rozhodčího na předčasné ukončení zápasu. Hosté si tak připsali 3 body a díky této výhře se posunuli na 3. místo tabulky po podzimní části.