11. kolo FC Oldřichov - SK ZD Pojbuky 1:2

11. mistrovské utkání: 31.10.2015 od 14:00h hřiště Oldřichov
B: 14. Zeman - 13. M. Křepelka, 81. Zich
Rozhodčí: Pinc
Diváci: 60
Novotný II - Papež, Šenigl, Rathouský, Dvořáček - Šedivý, Zich, Novotný I (75. Filip), Melichar (69. Bočan)- M. Křepelka, Grof

V posledním utkání podzimní části jsme zavítali na hřiště nedalekého Oldřichova. Začátek utkání se odehrával především ve středu hřiště. Na malém hřišti, jakým Oldřichov disponuje nešlo moc hrát kombinační fotbal a většinou míč létal nad hlavami aktérů utkání. Nicméně do 1. vážnější šance se dostali hosté a hned z toho byla branka. V 13. minutě se nepovedl výkop domácímu brankaři, který našel před sebou stojícího Grofa, ten přihrál M. Křepelkovi a ten střelou podél brankaře poslal Pojbuky do vedení - 0:1! Hosté se však z vedení dlouho netěšili. Domácím se hned z rozehrávky podařilo vyrovanat. Dlouhý nákop stihl před Rathouským hlavou prodloužit jeden z domácích hráčů na Zemana a ten tvrdou a přesnou ranou nedal Novotnému v brance šanci - 1:1! Další průběh zápasu byl vyrovnaný, ale domácí měli více brankových příležitostí. V 21. minutě se domácí hráč dostal až před Novotného, ale ten jeho střelu i následnou dorážku kryl. V 29. minutě se k zakončení dostal Zich, ale mířil vysoko nad. V 36. minutě propadl Dvořáčkův aut až k Šedivému, ale ten netrefil míč ideálně. V 40. minutě prošel domácí hráč přes hostující obranu a řítil se sám na Novotného, ten ale jeho střelecký pokus dokázal nohou zneškodnit. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1. V 2. půli byli hosté lepším týmem a domácí prakticky před Novotného nepustili. V 56. mintě mohl dostat hosty do vedení Grof, ale jeho střelu brankář domácích chytil. V 65. minutě se mezi střelce pokoušel zapsat Lukáš Novotný I, ale jeho střelu s námahou vyrazil domácí brankář na roh. Rozhodující akce přišla v 81. minutě. Domácí hráč otálel s rozehrávku, do které mu vběhl M. Křepelka, míč se odrazil k Bočanovi, který přihrál Šedivému, ten míč potáhl a přihrál Zichovi, které netradičně levačkou přehodil brankaře domácích - 1:2! Domácí si poté vytvořili drtivý tlak, ale nic z něj nevytěžili. V 88. minutě mohli hosté přidat pojistku. Filip našel Bočana, který se zbavil obránce a před brankařem poslal míč pod sebe, ale M. Křepelka branku netrefil. Domácí poté měli ještě závar před Novotným, ale hosté se dokázali ubránit. Rozhodčí po 90ti minutách zápas ukončil a hosté si tak odvezli z Oldřichova 3 cenné body. Podzimní vydařenou sezonu tak zakončili na krásném 4. místě se ziskem 19b