11. kolo FK Loko Veselí nad Lužnicí "B" - SK ZD Pojbuky 0:5

07.11.2018 11:47

7.11.2018

11. mistrovské utkání: 3.11.2018 od 13.00 hřiště Veselí nad Lužnicí
FK Loko Veselí nad Lužnicí "B" - SK ZD Pojbuky  0:5(0:1)
B: 6. Zamrzla, 52. Bouška, 68. Másílko, 79.,88. Šedivý
Rozhodčí: Šalát
Novotný II - Papež, Zich, Dvořáček - Novotný I, Bouška - Másílko, Mikšík, Šedivý - Zamrzla (78.Křepelka), Grof (80. Rathouský)

Poslední mistrovský zápas jsme zavítali na "hřiště" Veselí. Hrací plocha připomínala po silných deštích spíše bahenní lázně. Nastoupili jsme s taktikou, která se osvědčila v minulém zápase, tedy vycházet ze zabezpečeného bloku. Začátek byl spíše groteskou, přizpůsobení terénu obsahovalo několik komických scének:) Začali jsme dobře, skvěle zachycovali jakékoliv pokusy o průnik na naší polovinu, rychle jsme posílali balóny kolmo do útoku. Hned zkraje se nám podařilo lehce vsítit gól a neustále pronikat do vápna soupeře. Kupa šancí však nebyla do konce poločasu proměněna v gólové hody. Ujistili jsme se, že musíme stále dodržovat nastolenou taktiku a druhý poločas byl ódou na fotbal. Góly na úkor domácích začaly příbývat a zápas se změnil v exhibici. I když jsme měli slabší desetiminutovku, domácí neznamenali téměř žádné nebezpečí. Pohodlné vítěžství. Poslední 2 zápasy nám ukázali, v čem je naše síla. Pokud budeme dodržovat taktiku a vycházet z obranného bloku, budeme slavit úspěchy. Ba co víc, v těchto utkáních si soupeř nebyl schopen vytvořit téměř žádnou šanci.