11. mistrovské utkání: 4.11.2012 od 14:00h hřiště Větrovy
B:
Rozhodčí: Slaba
Diváci: 40
Pachta - Šenigl, Buřič, Rathouský, Papež - Zich (46. Říha), Mikšík, Novotný, Kurka - M. Křepelka, Grof (62. Filip)

Čekal nás velmi těžký soupeř, který v domácím prostředí kosil jednoho soupeře za druhým. Náš tým navíc potkali absence důležitých hráčů v základní sestavě. Začali jsme však velmi dobře. Naše hra byla kompaktní, a troufal bych si říci, že vyšší míra agresivity byla na naší straně. Soupeře jsme nenechávali rozehrát, získávali důležité balóny a nezřídka dostali až do pokutového území. Co nám to však bylo platné, když domácí z první nebezpečné akce vstřelili branku. Ta nás sice nějak psychicky nepoznamenala a stále se hrál vyrovnaný fotbal, ale těsně před přestávkou jsme dostali druhý úder. Z takového průběhu vládly v kabině smíšené pocity, protože hra a celkový výkon nebyl vůbec špatný, ale na výsledku se to nikterak neprojevilo. Proto také asi na hřiště do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Přestalo se běhat, agresivita polevila a vůle hrát byla znát jen na několika jedincích. Snažili jsme se držet míč a postupně se propracovávat k soupeřově brance, ale jelikož už bylo v tuto chvíli vidět, že má soupeř navrch, docházelo ke ztrátám a podnikání smrtonostných brejků na naši bránu. 3 útoční hráči soupeře udělali obrovské množství práce, vyhráli téměř každý souboj, individuálně či po nějaké té narážecce se lehce zbavovali našich obránců a předznamenaly jatka, která se v následujících okamžicích udály. Skóre na straně domácích přibývalo a s ním mizel jakýkoliv odpor z naší strany. Deset minut před koncem si již každý z našeho týmu přál, aby byl zápas ukončen, protože jsme byli naprosto neškodní a bez jakékoliv víry ke vstřelení alespoň čestného úspěchu. Konečné skóre 7:0 pro domácí je ale pro nás velmi kruté. I přesto, že se jedná o náš nejhorší výsledek v této sezóně, individuální výkony a týmová kvalita především v prvním poločase snesla celkem přísná měřítka. Bohužel soupeř nás popravil 3. gólem a pak jsme již neměli vůbec žádnou sílu ani vůli k odporu proti konečnému vyúčtování. Nezbývá než na tento výsledek zapomenout, protože je vidět, že kvalita v týmu je a jeden zápas nás doufejme jen tak nepoloží.