11.kolo Sokol Sezimovo Ústí,,B" - SK ZD Pojbuky 0:2

11. Mistrovské utkání: 1.11.2009 od 14:00h hřiště tréninkové Sokola SÚ
Sokol Sezimovo Ústí,,B" - SK ZD POJBUKY 0:2 (0:0)
ŽK: 1:1
Diváci: 30
Hlavnička - Pachta, Buřič, Kurka, Makovec P. - Šedivý, Šenigl, Mikšík, Zich - Procházka, Křepelka M
.

Od začátku utkání byla hra vyrovnaná a hrálo se především ve středu pole. Jako první zahrozili hosté v 8. minutě, kdy Mikšík přihrál M. Křepelkovi, který poslal míč na branku, ale brankář domácích s námahou vyrazil pouze před sebe, ale Šedivý míč do branky nedokázal dotlačit. V 19. minutě o sobě dali vědět i domácí sérií 3 rohových kopů, ale nic z nic nevytěžili. Naopak to mohli být hosté kdo mohl jít do vedení. V 28. minutě rozhrál rychle aut Pachtu na Křepelku, ten utekl domácímu obránci a poslal míč před branku na úplně volného Procházku, ten ale z malého vápna branku přestřelil. V 36. minutě vystřelil krásně Procházka a domácí brankář se musel hodně natahovat, aby míč vyrazil na roh. V 39. minutě šla jen tesně nad střela M. Křepelky po Mikšíkově nahrávce. V 42. minutě mohli vidět diváci první gól domácích, který rozhodčí uznal, ale po domluvě s pomezním kvůli ofsajdu odvoval. Do kabin se šlo za stavu 0:0! Na začátku 2. půle si domácí vytvořili mírný tlak, ale obrana hostí pracovala výborně. V 56. minutě se po nenápadné akci dostal míč až k Zichovi, který oklamal 3 protihráče a poslal míč do branky - 0:1! Domácí začali být po inkasované brance nervózní. Do jejich hry se dostala nepřesnost. V 64. minutě fauloval před vlastním pokutovým územím M. Křepelka a nabídl tak domácím zajímavou příležitost. Domácí útočník, ale poslal ránu z volného kopu nad branku. V 67. minutě utekl po lajně M. Křepelka a domácí hráč ho nekropromisně poslal k zemi za čož dostal pouze žlutou kartu.  V 70. minutě vybojoval Zich přímý volný kop. K jeho exekuci se postavil Šenigl, nacentroval míč na přední tyč kde byl Zich a Křepelka a prvně jmenovaný dostal míč do branky podruhé - 0:2! Domácí se poté snažili s výsledkem něco udělat, ale vlastní nepřesností se připravili o šanci výsledek zdramatizovat. Hosté si již konec utkání pohlídali a za svůj výkon si odvezli zasloužené 3 body.