11. kolo Sokol Vlkov - SK ZD Pojbuky 3:0

05.11.2013 11:23

5.11.2013

11. mistrovské utkání: 2.11.2013 od 14:00h hřiště Vlkov
Sokol Vlkov - SK ZD POJBUKY 3:0(0:0)
B: 49. Elleder, 61. Štětka, 70. M. Havlíček
Rozhodčí: Semrád

Pachta - Papež, Rathouský, Grof, Dvořáček - Filip, Melichar, Mikšík, Šedivý - Zich, Černý

Poslední podzimní zápas jakoby se proti nám všechno spiklo. Chybělo několik hráčů základní sestavy, hráli jsme proti soupeři, který je na špici tabulky a zároveň má jedno z nejhorších hřišť na okrese. První poločas jsme se ale nedali lacino. Hráli jsme podle hesla z minulých zápasů co nejjednodušeji a snažili jsme se se soupeřem běhat a nedávat mu prostor ke své hře. Ten však disponoval velice kvalitním středem zálohy a hlavně hrál velice agresivně, někdy až na hranici pravidel. První poločas si nevytvářel vyložené gólové šance, ale podnikl několik závarů v našem pokutovém území. Do druhého poločasu vstoupil protivník ještě razantněji, nenechával nás vydechnout a my jsme se doupouštěli chyb. Jedna z nich vedla k úvodní brance po pěkné střele. Tím jakobychom ztratili víru v možný bodový zisk a polevili jsme. To byla voda na soupeřův mlýn a ten nás ztrestal dalšími dvěma góly. Neustálá agresivní hra protivníka však způsobila, že se na hřišti začalo poněkud jiskřit a několik hráčů si odneslo pár něpěkných šrámů. Tento zápas se nám nepovedl, musíme uznat, že domácí podali kvalitnější výkon. Po podzimní části nás bohužel nečeká nic jiného než boj o setrvání v soutěži. Škoda...