4. přípravné utkání: 12.3.2011 od 15:00h hřiště UMT Pelhřimov
SK ZD POJBUKY - TJ Nová Cerekev 5:2(2:1)
Rozhodčí: Praveček
Diváci: 20
Pachta - Filip, Buchar, Melichar, Šenigl - Mládek, Mikšík, Pučálek, Šedivý - Zich, M. Křepelka
Střídal: Grof

Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Do první vážnější akce se dostali domácí v 7. minutě, kdy si odražený míč zpracoval M. Křepelka, ale jeho střela šla jen vedle tyče. V 11. minutě kopal Zich tresný kop, míč se dostal až k M. Křepelkovi, který ho z první poslal nad. Ve 14. minutě se skore měnilo, když Bucharův centr uklidil do sítě Šedivý - 1:0! V 22. minutě to bylo již 2:0, když Mikšík vyslal Pučálka a ten těsně před brankařem poslal míč do sítě - 2:0! Hra se poté odehrávala ve středu hřiště. Domácí často kazili a hosté se tak snadno dostávali k míči. V 32. minutě nabil Šenigl Zichovi, ale jeho střelu obrana hostí zblokovala. V 39. minutě se hostům povedlo snížit, když proměnili pokutový kop po faulu Šenigla - 2:1! Do konce poločasu už se skore nezmenilo. Hosté vstoupili do 2. půle lépe, z čeho pramenilo i jejich vyrovnání v 49. minutě. Hostující hráč vystřelil z trestného kopu přímo na Pachtu, který míč jen vyrazil před sebe a jeho nikým nehlídaný spoluhráč poslal míč do prázdné branky - 2:2! Remíza ale trvala jen do 54. minuty, kdy Mikšíkův centr poslal do sítě lobem přes brankaře M. Křepelka - 3:2! Domácí už poté kontorolovali hru a prakticky soupeře nepustili na vlastní polovinu. V 61. minutě kopal Buchar rohový kop na delší tyč, míč vrátil Šedivý před branku, kde stál M. Křepelka a z první poslal míč pod břevno - 4:2! Domácí měli další šance, ale nepodařilo se jim je využít. V 81. minutě po dalším rohovém kopu Buchara se hlavou prosadil Šenigl a upravil tak na konečných 5:2! V záveru utkání byl před pokutovým územím faulován Šedivý, ale standartní situaci z dobré pozice Zich nevyužil. Utkání poté skončilo zaslouženou výhrou domácích.