12.kolo 1.FC JANEV Tábor - SK ZD Pojbuky 4:1

12. mistrovské utkání: 11.4.2010 od 16:30h hřiště Blanická ul. Tábor
1. FC JANEV Tábor - SK ZD POJBUKY 4:1(2:1)
B: 7.,84.,90. Michalec, 16. Kára(pen.) - 38. Procházka
Rozhodčí: Makovička - Chrenko, Hanzal st.
Diváci: 40
Pachta - Makovec P., Melichar(80. Křepelka V.), Jíša, Říha Miroslav - Šenigl, Kurka, Mikšík, Zich - Procházka, Křepelka M.

Domácí dokázali využít chyby hostů a zaslouženě se radovali z výhry. Utkání se odehrálo na těžkém povrchu. V 7. minutě ztratil míč na půli hřiště M. Křepelka, poté chybovala i hostující obrana a domácí útočník ji za to potrestal brankou 1:0! V 16. minutě bylo ještě hůře, když domácí hráč obral o míč Melichara a ten ho fauloval v pokutovém území - penatla! Tu domácí hráč s přehledem proměnil a mohl se tak se svými spoluhráči radovat z vedení 2:0! V 23. minutě rozehráli hosté krásně přímý volný kop, ale Procházkovi chyběl krok, aby poslal míč do branky. V 29. minutě mohl snížit M. Křepelka, ale tváří v tvář trefil jen brankaře domácích. V 38. minutě hosté rozehráli aut, míč se dostal k Makovcovi, který ho poslal do ulice Procházkovi, a ten střelou na vzdálenější tyč snížil na 2:1! Poté se hra jako skoro celé utkání odehrávala ve středu hřiště. Hosté nastoupili do druhé půle s touhou výsledek otočit. V 56. minutě mohl vyrovnat M. Křepelka, ale jeho střela mířila těsně nad branku. Domácí zahrozili o pár chvil později, kdy se na Pachtu řítil sám domácí útočník, ale Pachta ho skvěle vychytal. Hosté poté vsadili vše už jen na jedinou kartu - a to sice na útok. V 75. minutě byly blízko branky Zich, Procházka a Jíša, ale domácí se s vypětím všech sil ubránili. V 84. minutě kopali domácí přímý volný kop. Centr se snesl vápnem na zadní tyč, odkud ho domácí hráč vrátil na vápno a domácí útočník poslal míč krásnou ranou do šibenice - 3:1! Hned o minutu později mohli ale hosté snižit, ale zaskvěl se domácí brankář, který míč směřující na Šeniglovu nohu tečoval konečky prstů mimo jeho dosah. Zmar hostů ukázala 90. minuta. M. Křepelka chtěl rozehrát přímý volný kop, ale podklouzl a nabídl domácím brejk, kteří ho s díky využili - 4:1! V důležitém zápase se tak z vítězství radovali domácí.

Diskusní téma: 12.kolo 1.FC JANEV Tábor - SK ZD Pojbuky