12. kolo SK ZD Pojbuky - Olympie Měšice 1:2

10.04.2018 13:00

10.4.2018

12. mistrovské utkání: 8.4.2018 od 15:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Olympie Měšice  1:2 (1:2)
B: 26. Mikšík - 38. Včelák, 41. Houda z pen
Rozhodčí: Smetana
Novotný II - Papež, Zich(77. Rathouský), Melichar - Novotný, Mikšík - Šedivý, Bouška, Grof (62. Másílko) - Křepelka M., Zamrzla (62. Bočan)

Druhý soutěžní zápas k nám zavítali Měsice. Po minulém smolném zápase jsme se snažili povzbudit s cílem hrát hru, jakou na našem hřišti umíme. To nám však zcela neumožňoval soupeř. Od začátku se na nás nalepil a snažil se kazit rozehrávku již od obránců. Napadáním často získával míče, a rychle kontroval do vápna. V naší rozehrávce se kupily chyby a místy bylo vidět, že sebevědomí není ideální. Přesto se nám podařilo vstřelit první gól. To nám ale příliš nepomohlo hosty tento fakt nakopl a dokonce poločasu výsledek otočil. Druhou polovinu zápasu to z naší strany byla jiná káva. Lépe jsme se pohybovali, zlepšili nabídku a přihrávky a drželi velkou část poločasu balón. Šancí bylo však poskrovnu a hosté byli stále nebezpeční směrem dopředu, takže jsme měli v podvědomí zadní vrátka. I když jsme se dostali k několika závarům, standardkám a šancím, naše produktivita nás opět stála výsledek. Je vidět, že nám chybí sebevědomí, to poznamenává naší kombinaci a chuť se nabízet. Bojovnost a produktivita bohužel nikdy nebyla naše silná stránka....