12. kolo SK ZD Pojbuky - Spartak Choustník

12. Mistrovské utkání: 12.4.2009 od 16:00h hriste Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Spartak Choustník 1:2 (1:1)
Rozhodcí: Smetana
ZK: 1:0
Diváci:90
Pachta - Volf F.(55. Makovec P.), Buric D., Michálek, Zich - Sedivý, Miksík, Kurka(64. Riha), Volf J.(70. Geci) - Procházka, Krepelka M.

Domácí trenér musel pred utkáním resit, koho posle do branky, nebot se mu na pátecním tréninku zranil brankar Hlavnicka. A tak se musel postavit mezi tri tyce Pachta. Domácí byli ze zacatku lepsím týmem. První vaznejsí akce se zrodila v 10. minute a hned z toho byla branka. Volf J. prihrl M. Krepelkovi který se zbavil obránce a vystrlil na branku, strela pred brankarem hostí skocila a skoncila v brance - 1:0! V 17. minute to mohlo být jiz 2:0, kdy Miksík poslal do úniku opet M. Krepelku, ten s pomocí tyce prostrelil brankare hostí, ale jeho golová radost byla predcasná, protoze rozhodcí odpískal diskutabilní ofsajd. V 22. minute mel sanci skorovat Sedivý, ale jeho rána sla nad. Poté zacali zlobit i hosté. V 26. minute mohlo být vyrovnáno, ale jen vcasný výbeh Pachty zabránil brance. V 28. minute mohli vést domácí 2:0. Brankari hostí se nepovedl výkop a trefil dobíhajío M. Krepelku do nohou, ale od nich se strela odrazila nastesti pro hosty zpátky k brankari. Bezela 31. minuta zápasu kdyz hostující hrac krásne vystrelil a jeho strela smerovala do sibenice, ovsem jeste krásnejsí zákrok predvedl Pachta, který se natáhl jak mohl a strelu vyrazil na roh. V 35. minute hosté srovnali, kdyz Michálek spatne odkopl míc a prihrál presne na nohu hostujícího hráce a ten poslal míc z první do branky a Pachta byl bez sance - 1:1! Do kabin, ale mohli jít s pocitem vedení domácí. Kurka vyslal ve 40. minute Procházku, ale pred ním odkopl míc hostující brankar jen k uplne volnému M. Krepelkovi, ale ten lobem z 25 metrù branku prehodil. Do kabin se slo za stavu 1:1. Ve 2. pùli uz si domácí prakticky nevytvorili zadnou vaznejsí sanci. V 56. minute opet predvedl parádní zákrok Pachta, kdyz zklikvidoval strelu hostujícího hráce. V 60. minute postupoval témer sám na branku Sedivý, ale prihrával pod sebe nepresne. Hosté poté útocili do rozhozené obrany domácích, která si musela pomáhat taktickými fauly. Hra se pak vetsinou odehrávala predevsím ve stredu hriste. V 80. minute se hosté ujali vedení, kdyz rychle rozehráli autové vhazování. Hostující hrác si pomohl faulem v souboji s Buricem, rozhodcí faul neodpískal a hostující hrác prehodil Pachtu a mohl slavit branku - 1:2! Domácí poté vrhli vsechny síly do útoku, ale uz se jim vyrovnat nepodarilo. Hosté tak oplatili domácím porazku z úvodu sezony.