12. kolo Sokol Sezimovo Ústí "B" - SK ZD Pojbuky 4:0

28.06.2013 07:08

24.6.2013

12. mistrovské utkání: 23.6.2013 od 17:00h hřiště Sokol
Sokol Sezimovo Ústí "B" - SK ZD POJBUKY 4:0(2:0)
B: 31., 40. Pěknice, 63. Bednář, 90. Feik
Rozhodčí: Prchlík

Pachta - Filip, Rathouský, Grof, Papež - Zich, Mikšík, Říha, Šedivý - Křepelka M., Černý

Dejavu. Poslední zápas se nesl opět v rytmu sebevražedné samby. Je faktem, že oproti minulému zápasu jsme si vytvořili více šancí, ale je na nás pořád znát uspokojení ze hry jakou předvádíme. Výsledky jsou však důležitější. Každý z nás by si měl uvědomit, co je pro tým dobré a co ne. Dnes mi opět přišlo, že velké procento našich hráčů myslí spíš na to, aby hrálo dobře, než na úspěch mančaftu. Je to opravdu očividné v určitých fázích zápasu, vidím výstražný alarm pro všechny aktéry. Chtěl bych apelovat a diskutovat napříč týmem, abychom dělali to co je správné z hlediska výsledku zápasu. Dnešní fotbal je o kompaktnosti týmu, nikoho nepřehrajete pouze individualitami. Není stěžejně důležité, zda jste zkazil přihrávku, nebo individuální průnik. Jde o to, zda jste na takovou situaci reagovat z hlediska postavení všech hráčů na hřišti. V našem týmu je téměř každá ztráta balónu velmi nebezpečná, ať je v jakémkoliv prostoru. Věřím, že když budeme hrát více hlavou, pro tým, budeme mít výsledky. Ať si každý z hráčů sáhne do svědomí. Kdo z vás vnímal prohru negativně více, než svůj individuální výkon?? Je to apel na každého, ve chvíli kdy všichni budou více vnímat tým, dostaví se výsledky. Přeji si, abychom v příští sezóně mluvili především o partě a nesoustředili se na individuální chyby, poklesy formy hráčů, a rozebírání specifických situací. Pak budeme úspěšní!