13. kolo SK ZD Pojbuky - FK Tábor,,B" 1:7

13. mistrovské utkání: 18.4.2010 od 16:00h hřiště Pojbuky
B: 75. Buřič - 15., 26., 28. Humhal, 29, 34. Elsner, 20. Šindelář, 17. vlastní Melichar
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 30
Pachta - Makovec P., Melichar, Jíša, Šenigl - Procházka, Buchar, Kurka, Buřič, Zich - Křepelka M.

Utkání rozdílných poločasů. Zatímco v tom 1. jasně vládly hosté, v tom 2. byla hra vyrovnaná. Domácí drželi s hosty krok pouze do 15. minuty. Vše podstané v první půli se odehrálo mezi 15. a 34. minutou, kdy se hosté radovali ze 7 branek a bylo po zápase. Od větší pohromy uchránil domácí hlavně Pachta, který předvedl několik vynikajících zákroků. V 2. půli začali domácí aktivní hrou a do hostujíci hry se vliva nepřesnost. Alespoň čestnou branku vstřelil v 75. minutě dorážkou Křepelkovi střely Buřič. Domácí mohli snížit na 2:7, ale Procházka trestuhodně zahodil šanci, kdy 3 hráči šli sami na hostujícího brankaře. Hosté vyhráli naprosto zaslouženě, ale domací jim v 2. půli byli vyrovnaným soupeřem.

Diskusní téma: 13. kolo SK ZD Pojbuky . FK Tábor,,B" 1:7