13. kolo Sokol Sudoměřice u Bechyně - SK ZD Pojbuky

18.04.2009 18:40

13. Mistrovské utkání: 18.4.2009 od 17:00h hriste Sudomerice u Bechyne
Sokol Sudomerice u Bechyne - SK ZD POJBUKY 0:1 (0:0)
B:62. Buric
Rozhodcí: Hanzal st.
ZK: 1:1
Diváci:20
Pachta - Volf F., Buric D., Melichar, Makovec P. - Kurka (70. Riha), Miksík, Zich, Volf J. - Procházka (80. Krepelka V.), Krepelka M.

Ve vyrovnamém utkání zvítezil stastnejsí tým. V první puli byli domácí lepsím týmem, ale své sance nedokázali vyuzít. V 11. minute chyboval Volf F. a domácí hrác mohl jít sám na branku, ale svou prilezitost prováhal a obrana hostí se stihla vrátit. V 23. minute zahrávali domácí volný prímý kop, na centr si naskocil domácí utocník a hlavou prekonal Pachtu, ale jeho radost zastavil zdvizený praporek pomezního rozhodcího. V 34. minute strílel Volf J. jen tesne vedle. Do kabin se slo za stavu 0:0! Hosté zacali druhou puli lépe nez domácí a vytvorili si i brankové prílezitosti. V 58. minute poslal Volf J. centr na který si sebehl M. Krepelka, zbavil se obránce, obesel i brankare a byla pred ním jen prázdná branka, ale s vidinou golu zazmatkoval a vystrelil prilis brzo a jeho strela sla vedle branky. V 62. minute uz se hosté radovali. Buric si krikl o prihravku Zichovi, který poslal míc pod sebe, Buric neváhl a z první poslal míc na branku, ten propadl brankari pod telem a skoncil v síti - 0:1! V 69. minute mohl stvrdit vedení hostu M. Krepelka, ale pri postupu sám na brankare trefil jen vybehnuvsího golmana. A tak prisel trest. V 80. minute fauloval domácího hráce v pokutovém území Melichar a pískala se penalta. Tu Pachta vyrazil a 3 body pro hosty byli zase o neco blíz. V zaveru si domácí vytvorili tlak, ale nedokázali z nej nic vytezit. A tak se hosté mohli radovat ze zisku 3 bodu.