13. kolo TJ Dražice "B" - SK ZD Pojbuky 6:3

13. mistrovské utkání: 14.4.2018 od 16:30h hřiště Dražice
B: 5.,54. M. Dvořák, 12.,36. Z. Dvořák(oba z pen.), 16. Adam, 42. Melichar(vlastní) - 7.,78. Šedivý, 56. Zamrzla
Rozhodčí: Panský
Diváci: 23
Novotný II (12. Grof) - Papež, Zich (46. Bočan), Melichar - Novotný, Mikšík - Šedivý, Bouška, Másílko (88. Kříž ) - Křepelka M.(84. Filip), Zamrzla

Další zápas na hřišti Dražic nás nezastihl v nejlepším rozpoložení. I když jsme se snažili opět nabudit, dění na hřišti nám nedávalo přílišnou naději na úspěch. Dražičtí hráli chytřeji důrazněji, rychleji a přesněji než my. Vyhrávali spoustu osobních soubojů. Když jsme se snažili kombinovat několik školáckých chyb na naší straně znamenalo třepotající míč v síti. První poločas nás dražičtí deklasovali 5:1. Jelikož jsme již neměli co ztratit, začátek druhého poločasu byl z naší strany o poznání nebojácnější, ale nikam to nevedlo a i když byl míč spíše na našich kopačkách domácí si náskok s přehledem hlídali. Alespoň jsme předvedli několik kolmých akcí vedoucí k šanci a podařilo se nám 2x skórovat. Ale to byla labutí píseň dalšího zpackaného zápasu. Další utkání hrajeme o bytí a nebytí, je potřeba začít vyhrávat, prát se více o výsledek, protože fotbalovostí v současném rozpoložení velmi složitě něco uhrajeme.....