13. kolo FC Chýnov "B" - SK ZD POJBUKY 1:1

15.04.2019 15:09

15.4.2019

13. mistrovské utkání: 13.4.2019 od 16:00 hřiště Chýnov
FC Chýnov "B" - SK ZD POJBUKY 1:1(0:1)
B: 60. Havlík - 7. Rathouský
Rozhodčí: Přikryl
Novotný II  - Papež, Melichar, Zich - Másílko, Mikšík - Šedivý, Bouška, Grof  - Křepelka M., Rathouský (62. Bočan)

Druhý zápas na hřišti soupeře, který má A-tým o několik soutěží výše signalizoval smrt v přímém přímém přenosu. Hřiště velikosti hektarového pole proti technicky hrajícímu protivníkovi evokoval mraky kilometrů v našich nohách. Ač s podivem, v prvním poločase byla hra vyrovnaná a k tomu nám dopomohl i první vstřelený gól. Domácí znejistěli, na to, co nás zdobilo první zápas jsme umě navázali. Důrazná hra s rychlým přechodem do útoku. Vytvořili jsme si několik šancí, bohužel, druhý gól nepřišel. Ač domácí byli více na míči, ve vápně si toho příliš nevytvořili. Druhý poločas byl v podstatě totožný jako minulý týden. Chýnov prostřídal a začal nás nebezpečně mačkat. Bohužel se k tomu přidali individuální chyby a nejisté zákroky, takže domácí vyrovnali. To nás paradoxně nakoplo a i když Chýnov dohrával zbytek zápasu ve stejných kolejích, dokázali jsme nasazením a běhavým vykrýváním prostorů šance eliminovat. Pokud byli domácí nebezpeční, tak po hloupé ztrátě při rozvíjení našeho útoku. Skvělé, že jsme zápas se štěstím dotáhli až do remízy. První dva zápasy od nás nebylo vidět krásného kombinačního fotbalu, ale nasazení a obětavosti. V příštích zápasech určitě budeme mít možnost více tvořit, ale bojovnost, která pro nás byla v minulých sezónách tabu je daleko důležitější.