14. kolo SK ZD Pojbuky - SK Ratibořské Hory

14. Mistrovské utkání: 26.4.2009 od 16:00h hriste Pojbuky
ZK: 0:1
Diváci:50
Sestava:
Pachta - Makovec R., Volf F., Buric, Makovec P. - Ríha - Volf J., Miksík, Zich, Kurka - Krepelka M.

Domácí byli lepsím týmem. V 1. puli byl k videní kvalitní fotbal ze strany domácích. V 5. minute rozehráli domácí nepresne odkop od branky. Hostující hrác se zbavil obránce a vystrelil, jeho strelu ale tecoval Buric do protipohybu Pachty, ale ten se stestím chytil. V 10. minute postupoval z úhlu na branku Krepelka, ale branku prestrelil. Hra se i díky velkému vetru odehrávala predvsím ve stredu hriste. V 16. minute zahrávali domácí rohový kop. Centr odvrátila hostující obrana jen k Ríhovi a ten z první poslal míc jen tesne nad branku. V 28. minute poslal Volf J. krásný pas po strane M. Krepelkovi, ten prihrál pod sebe na nabíhajícího Zicha, ale ten se ukvapil se strelou a výsledkem byla slabá rána. Ve 40. minute dostal krásnou prihrávku do behu M. Krepelka, ale jeho nepovedená strela sla do autu. Na care ale stihl míc Kurka, zbavil se obránce, prihrál na vápno Zichovi, ten prodlouzil na Miksíka, jeho strela mezi 3 tyce nezapadla. V 45. minute prihrál nádherne Zich M. Krepelkovi, který postupoval sám na branku, ale ten v 1000% sanci trefil jen vybíhajícího brankare. Do kabin se slo za stavu 0:0! V 2. puli byli hosté lepsím týmem. V 56. minute to ale mohli být domácí kdo se mohl radovat z branky. Volf J. zahrával volný prímý kop, na jeho krásný centr si nabehl Volf F. a chybeli mu centimetry aby poslal míc hlavou do branky. V 58. minute byl v pokutovém území hostí faulován M. Krepelka, ale rozhodcí jasný faul neodpískal. V 69. minute se mohli do vedení dostat hosté. Pachta vyrazil strelu jen pred sebe a hostující hrác z malého vápna prestrelil branku. V 76. minute dokonce hostující hrác prestrelil branku z metru! Hosté poté vrhli vsechny síly do útoku, ale domácí obrana si s nimi poradila. Utkání tak skoncilo remízou 0:0.