14.kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Stádlec 1:0

23.04.2018 13:02

24.4.2018

14. mistrovské utkání: 22.4.2018 od 15:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Sokol Stádlec  1:0 (1:0)
B: 26. Másílko
Rozhodčí: Panský
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný, Mikšík - Šedivý (89.Černý), Bouška, Másílko - Křepelka M. (79. Zamrzla), Grof (52. Bočan)

Další mistrovské utkání nad námi již visel damoklův meč. Velmi blízko sestupovým vodám musíme začít vyhrávat. Naše sebevědomí je momentálně na bodu mrazu, o to víc je potřeba urvat zápasy silou. Od počátku jsme přistoupili k dění na hřišti zodpovědně. Bojovností a důrazem v osobních soubojích jsme se postupně prokousávali k naší kombinační hře. Stádlec nám ale situaci komplikoval, jelikož se roztáhl po celé hloubce hřiště a nenechával nám příliš možností postupné rozehrávky, což praktikují soupeři v této polovině sezóny velmi často. Náš golman byl často nucen nakopávat míče dopředu, ale jelikož jsme byli v soubojích důraznější, dostávali se k odraženým balónům a rozvíjeli akce až na soupeřově polovině. Po rychlém převzetí balónů jsme kolmo distribuovali míče a vytvářeli si nebezpečné situace. Proto skončil první poločas naším těsným náskokem. Do druhé jsme vstoupili s pocitem nutnosti bodů. Místy přenechávali iniciativu na straně Stádlece a tento fakt je dostal na koně. Najednou byl protivník kombinačně lepší a velmi kvalitně byl schopen pokrývat balón. Oproti jiným zápasům jsme však nepolevovali v bojovnosti, takže se nám podařilo spoustu kolmých akcí zpacifikovat i když občas "smrdělo" gólem. Ke konci už se hra spíše kouskovala a dovedli jsme zápas k prvním 3 jarním bodům. Cenné vítězství, je vidět, že si mnoho hráčů s ohledem na výsledky nevěří a volí často řešení, které by v dobré formě nevolili případně se ze šlamastiky umě dostali.....Je potřeba začít vyhrávat dodat si sebevědomí, každý se snaží hrát jak nejlépe umí....