14. kolo Sokol Mladá Vožice "B" - SK ZD Pojbuky 3:1

14. mistrovské utkání: 24.4.2016 od 17:00h hřiště Mladá Vožice
Sokol Mladá Vožice "B" - SK ZD Pojbuky 3:1(2:0)
B: 14. J. Smetana, 45. Jíša, 56. Dušek - 52. Dvořáček
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 95

Novotný II - Papež (46. Bočan), Rathouský, Melichar, Dvořáček - Zich, Mikšík, Novotný I (66. Zamrzla), Šedivý - Grof, Křepelka M.

V utkání 14. kola jsme zajížděly do nedaleké Mladé Vožice. Šlo o souboj 3. se 4. týmem v tabulce a šlo očekávat vyrovnané utkání. Domácí neponechali nic náhodě a Béčko posílily o několik pendlů z A týmu. Začátek utkání se odehrával především ve středu pole a brankáři byly téměř bez práce. Do první vážnější šance se dostal hostující Křepelka, ale svůj únik zakončil jen slabou střelou vedle brankaře a obránce míč odkopl. V 14. minutě se domácí dostali do vedení, když Papež zpracoval míč pro domácího Smetanu a ten střelou z 25m překonal Novotného - 1:0! V 21. minutě mohl vyrovnat Grof, ale jeho střela šla jen tesně vedle branky. V 32. minutě přišla sněhová vánice a hra se odehrávala až do konce poločasu ve středu pole. V 45. minutě ale ještě domácí vybojovali rohový kop a Jíša poslal domácí do dvoubrankového vedení - 2:0. Do druhé půle nastoupily hráči již za trvalého slunečního svitu. V 52. minutě se hostům podařilo snížit, když Zichův centr poslal do branky Dvořáček - 2:1! Bohužel hned vzápětí místo hostující tlaku přidali domácí branku na 3:1, když se prosadil Dušek z přímého volného kopu. V 65. minutě mohli hosté snížit ale Bočan z malého vápna v těžké pozici branku přestřelil. V 77. minutě se zaskvěl Novotný II, když reflexivním zákrokem zabránil jasnému gólu domácího hráče. Ve vyrovnaném utkání se tak domácí Mladá Vožice radovala ze zasloužené výhry 3:1 a dotáhla se tak bodově na hostující Pojbuky