15. kolo SK ZD Pojbuky - FK Makov - Hůrka 3:2

15. mistrovské utkání: 28.4.2012 od 10:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FK Makov - Hůrka 3:2(2:1)
B: 5. Černý, 26. Křepelka M., 69. Buřič - 45. Vavřík, 87. Šmejkal Jan
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 60
Pachta - Buřič, Rathouský, Jíša, Šenigl - Papež (70. Filip), Mikšík, Říha Milan (46. Grof), Zich - Černý, Křepelka M.

Utkání hrané za krásného slunečného počasí zvládli lépe domácí. Domácí byli ze začátku aktivnějším týmem a byli za ni odměni již v 5. minutě, kdy se po Zichově přihrávce prosadil Černý. V 7. minutě to mohli být pro domácí ještě veselejší, ale M. Křepelka potvrdil svoji střeleckou nepohodu a mířil jen do brnkaře hostí. Hra se poté odehrávala mezi šestnáctkami. V 26. minutě vyslal Jíša pas za obranu, míče se chopil M. Křepelka, který se zbavil brankaře a poslal míč do branky - 2:0' Hosté si vytvořili vážnější šanci až v 31. minutě, ale Pachta byl pozorný. V 45. minutě fauloval na hranici vápna Říha a doroval tak hostům zajímavou standartní situaci. Tu hosté proměnili střelou vedle zdi - 2:1! Do kabin se šlo za stavu 2:1! V 54. minutě vyslal do brejku Šenigl M. Křepelku, který ale potvrdil že když běží sám na brankaře není uplně v pohodě a brankář hostí ho vychytal. V 62. minutě mířil nepřesně hostující hráč. V 69. minutě vyslal Šenigl Zicha, který se zbavil obránce a poslal míč na vápno Buřičovi, který poslal míč do branky - 3:1! Domácí si poté výsledek hlídali. V 82. minutě mohl přidat 4. branku Filip, ale mířil tesně vedle branky. V 87. minutě přislo zdramatizování zápasu, kdy Grof nešťastně zpracoval míč pro hostujícího útočníka a ten prostřelil Pachtu 3:2! V 89. minutě mohl domácí uklidnit definitivně Grof, ale jeho střelu do prázné branky odfoukl protivítr zpět do hřiště. Utkání poté skončilo a domácí tak mohli slavit.