15. kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Vlkov 6:2

15. mistrovské utkání: 1.5.2016 od 14:00h hřiště Pojbuky
B: 2.,56.,77. M. Křepelka, 47. Grof, 70. Bočan, 74. Šedivý - 16. Kulhánek, 72. Svoboda
Rozhodčí: Skalák
Diváci: 80
Sestava:
Novotný II - Buřič, Melichar (68. Papež), Šenigl, Dvořáček  - Zich, Novotný I, Mikšík (64. Zamrzla), Šedivý - M.Křepelka (78. Rathouský), Grof (61. Bočan)

V dalším domácím utkání jsme přivítaly Sokol Vlkov. V utkání jsme chtěli odčinit prohru z Mladé Vožice. Hned ve 2. minutě se domácí dostali do vedení, když Novotného výkop prodloužil hlavou Grof na M. Křepelku, který střelou na bližší tyč poslal míč do branky - 1:0! Domácí i nadále kontrolovali hru, ale žádnou slibnější šanci si nevytvořily. V 16. minutě chyboval domácí Melichar, když poslal malou domů Novotnému který to nečekal, sice se mu míč podařilo ukopnout ale po zmatcích v obraně se míč dostal k Vlkovským a hostující Kulhánek prostřelil Novotného - 1:1! Gól vlkovské nabudil a ti mohli strhnout vedení na svou stranu, když se Vlkovský hráč v 26.minutě zjevil sám před Novotným, ale ten jeho pokusil stačil vyrazit na roh. V 29. minutě si málem srazil míč do vlastní branky Melichar, ale Novotný dokázal zareagovat a vyrazit míč z branky na roh. V 36. minutě zahrál jeden z hostujících hráčů rukou na hranici pokutového území následoval přímý volný kop ze zajímavé pozice. Míč si postavil M. Křepelka, ale trefil pouze zeď a následná dorážka letěla vysoko nad branku. Poločas tak skončil 1:1. Hned zkraje 2.půle domácí opět udeřily, když Zich našel přesným centrem Grofa, který se prosadil hlavou - 2:1! V 53. minutě mohlo být pro domácí ještě veseleji, když Novotný I vysunul do samostného úniku Křepelku, ale ten trefil jen brankaře hostí. V 56. minutě se situace opakoval, ale tentokrát už byl Křepelka úspěšnější a střelou vedle brankaře poslal domácí do vedení 3:1! Hosté se v 2. půli prakticky nedostali na dostřel Novotného branky. Jejich zmar dokreslila 70. minuta, když hostující brankář při výkopu trefil svého spoluhráče, od kterého se míč odrazil před prázdnou branku a pro Bočana nebyl problém poslat míč do prázdné branky - 4:1! V 72. minutě se hostům povedlo snížit, když centr dopadl na zadní tyč a hostující Svoboda prostřelil Novotného. V 74. minutě vybojoval míč Zich zbavil se se obránce, následně obešel i brankaře hostí a mohl zasunout míč do branky, ale ještě nesobecky přihrál Šedivému a ten zvýšil na 5:2! V 77. minutě založil akci Dvořáček, který našel na levé straně Šedivého, který se zbavil obránce a poslal míč před branku , kde nebyl problém pro M. Křepelku doklepnout míč do prázdné branky a završit tak hattrick - 6:2! V závěru utkání měl ještě šanci zvýšit vedení domácích střídající Rathouský, ale ani jeden z jeho tří pokusů v brance neskončil. Utkání bylo poté ukončeno a domácí se tak mohli radovat ze zisku 3 bodů.