15. Mistrovské utkání: 3.5.2009 od 17:00h hriste Malsice
TJ Malsice,,B" - SK ZD POJBUKY 3:0 (0:0)
ZK: 1:0
Diváci:40
Sestava:
Pachta - Volf F., Buric D., Michálek, Makovec P.(56.Sedivý) - Ríha (77.Krepelka V.) - Kurka, Miksík, Zich, Volf J. - Krepelka M.

Hosté vstoupili do utkání opet s jedním utocníkem. Zacátek utkání byl opatrný, ale hosté meli více ze hry. Ale ve finále je zklamala finální prihrávka. V 11. minute se dostávali hosté do solidní akce, ale opet je zradila finální nahrávka. V 23. minute meli domácí velkou sanci, kdyz se domácí utocník hnal sám na Pachtu, ale ten si s jeho únikem vcasným vybehnutím poradil. V 27. minute se mohli do vedení dostat hosté. Miksík nasel na levé strane volného J. Volfa, ten se zbavil obránce a prihrál na volného Zicha, ale jeho strelu vyrazil domácí obránce na rohový kop. Z následného rohu netrefil ideálne míc F. Volf. V 32. minute dorazili hostující fanousci a vydatne svuj tým podporovali. V 38. minute poslal krásný míc do ulice Ríha, ale M. Krepelka jen o krok na jeho prihrávku nedosáhl. V 45. minute se mohl poslat do vední hosty M. Krepelka, ale jeho strela na vzdalenejsí tyc sla jen tesne vedle branky. Do kabin se slo za stavu 0:0. V 48. minute prihrál Miksík do behu M. Krepelkovi, ale jeho strela na blizsí tyc rozezvonila jen brankovou konstrukci. V 52. minute uz se hosté míc do branky dostali, ale pro Zichovu ruku branka uznána nebyla. V 55. minute se radovali domácí. Pachta si se strelou a následnými 2 dorazkami poradil, ale na tretí byl uz krátký - 1:0! V 60. minute se menilo skore opet. Domácí hrác utekl po levé strane, nahrál na vápno a jeho spoluhrác uklidil míc do branky - 2:0! V 74. minute mel obrovskou sanci J. Volf, kdyz vystihl rozehrávku domácích a postupoval sám na brankare, ale nastestí pro domácí trefil jen brankare domácích. V 81. minute miril jen tesne nad domácí hrác. V 86. minute pridali domácí tretí branku. Domácí hrác vystrelil na vzdalenejsí tyc a Pachta byl bez sance - 3:0! Utkání se pak dohrálo a domácí mohli slavit vítezství.