16. kolo Olympie Měšice - SK ZD Pojbuky 2:2

16. mistrovské utkání: 7.5.2016 od 16:00h hřiště Měšice
Olympie Měšice - SK ZD POJBUKY  2:2(2:0)
Rozhodčí: Vácha
Diváci: 20
Novotný II - Papež (50. Bočan), Melichar, Šenigl, Dvořáček - Zich, Novotný I (50. Bočan), Mik
šík, Šedivý -  M. Křepelka, Grof

Začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště bez vetší šancí na obou stranách. Hosté se mohli dostat do vedení v 13. minutě, kdy Křepelka uvolnil Novotného, ale ten prázdnou branku netrefil. A tak udeřilo na druhé straně, když v 15. minutě rozhodčí přísně posoudil Papežův zákrok na domácího hráče jako faul a následoval pokutový kop, který domácí Jíra bezpečně proměnil. V 21. minutě bylo pro hosty ještě hůř, když po chybě v obraně prostřelil domácí Spivak Novotného v brance podruhé. Poté začalo pro hosty dobývání domácí branky. Domácí se již do konce zápasu nedostali na dostřel domácí branky. Poločas ale i tak skončil výhrou domácích 2:0. V druhé půli se hosté hnaly za vyrovnáním, ale domácí brankář byl připraven. Domácí byly pod čím dál větším tlakem a jen zakopávaly míče aby ušetřily čas. Hostům se podařilo snížit v 87. minutě, když po několika odrazech se míč dostal až k Bočanovi, který ho uklidil do branky - 2:1. Hosté poté vrhly všechny síly do útoku a v 90. minutě se jim zaslouženě porařilo vyrovnat, když se se střelou na zadní tyč prosadil Šedivý - 2:2! Utkání bylo poté ukončeno a tak hosté mohli slavit ubojovaný bod.