16. kolo SK ZD Pojbuky - SK Červený Kůň Tábor 3:1

16. mistrovské utkání: 6.5.2018 od 15:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - SK Červený Kůň Tábor  3:1 (0:1)
B: 56. Bouška, 85.,90. Šedivý - 15. Hejra
Rozhodčí: Mraček
Diváci: 50
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný, Bouška - Šedivý, Grof, Másílko - Křepelka M. (75. Zamrzla), Bočan

V důležitém utkání o bití a nebití ve 3. třídě jsme přivítali na domácím hřišti hráče SK Červený Kůň Tábor. Začátek patřil hostům a v 15. minutě se jim podařilo vstřelil vedoucí branku. Domací se snažily, ale narážely na připravenou hostující obranu. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1 pro hosty. Druhá půle začala pro domácí dobře a v 56. minutě se jim po průniku Šedivého a zakončení Boušky podařilo vyrovnat. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. Rozhodnutí přišlo v 85. minutě, kdy hostující brankáře překonal Šedivý. V 90. minutě dal konečnou podobu výsledku opět Šedivý, když byl u míče dříve než hostující brankář a střelou do prázdné branky uzavřel skóre zápasu.