16. kolo Sokol Borotín ,,B" - SK ZD Pojbuky 3:1

16. mistrovské utkání: 6.5.2012 od 17:00h hřiště Borotín
Sokol Borotín "B" - SK ZD POJBUKY 3:1(1:0)
B: 69. Zich
Rozhodčí: Váňa
Diváci: 40
Pachta - Papež, Rathouský, Jíša, Šenigl - Zich, Mikšík, Říha Milan (32. Filip), Grof - Černý, Křepelka M.

Utkání hrané za deštivého počasí se hostům moc nepovedlo. Domácí posilnění o hráče z A týmu začali utkání dobře, ale hosté byli pozorní.  Do dobré příležitosti se hnal v 6. minutě M. Křepelka, ale mířil vedle branky. Domácí se dočkali branky v 11. minutě, když domácí hráč výstavní trefou z 20m poslal míč přesně do šibenice Pachtovi branky. V 17. minutě poslal Papež dlouhý centr za hostující obranu, ale nejdříve byl u míče domácí brankář a poslal míč do bezpečí. V 21. minutě zachraňoval hosty Rathouský, když vykopl míč z brankové čáry. V 27. minutě domácí útočník běžel sám na Pachtu, ale jeho pokus skončil našťestí vedle branky. V 34. minutě byl faulován M. Křepelka a hosté měli výhodu zajímavé standartní situace. Míč si postavil Zich, ale bohužel pro hosty trefil jen břevno domácí branky. Do hostující hry se vlévala nepřesnost a tak nadějné akce končili nepřesnou přihrávkou. V 39. minutě ztratil míč na hostující polovině Grof a domácí hráč se řítil sám na Pachtu, ale ten dokázal vyrazit míč na roh. Do kabin se šlo za stavu 1:0! Do druhé půli vstoupili hosté aktivněji ve snaze zvrátit výsledek. Bohužel finální přihrávky na mokrém povrchu byli pro hostující útočníky nedostižné. Domácí hrozili především brejků. Jeden takový se jim podařilo využít v 67. minutě, kdy domácí hráč prostřelil Pachtu. Hosté se však nevzdali a v 69. minutě se jim podařilo snížit. M. Křepelka byl u míče dříve než domácí brankář a přihrál Zichovi, který netredičně levačkou zakroutil míč do branky - 2:1! V 73. minutě mohli hosté dokonce vyrovnat. Papež vysunul Černého, který se zbavil obránce a poslal míč na úplně volného M. Křepelku, ale tomu míč při snaze o střelu uskočil a tak jeho střela skončila vedle. V 77. minutě domácí využili další brejkovou situaci, kdy domácí hráč běžel sám na Pachtu, ten proti němu vyběhl a stačil míč vyrazit, ale domácí hráč ho doběhl a z téměř nulového úhlu zakroutil míč do branky - 3:1! Hosté vrhli všechny síly do útoku, ale bohužel zdramatizovaní zápasu to nepřineslo a domácí tak mohli slavit teprve druhé vítězství v sezoně.