17. kolo FK Meteor Tábor,,B" - SK ZD Pojbuky

17. Mistrovské utkání: 17.5.2009 od 17:00h hriste Meteor Tábor
FK Meteor Tábor ,,B" - SK ZD POJBUKY 2:1 (0:1)
Rozhodcí: Novák
bez karet
Diváci:40
Hlavnicka - Volf F.(82. Krepelka V.), Buric D., Pachta(46. Ríha), Makovec P.(57. Makovec R.)) - Sedivý, Kurka, Miksík, Zich - Krepelka M., Procházka

Utkání bylo vyrovnané a vyhrál stastnejsí tým. Zacatek utkání byl z obou stran opatrný. První vaznejsí sanci meli domácí v 11. minute, ale se strelou si Hlavnicka dokázal poradit. V 17. minute miril nepresne Procházka. V 24. minute chybovala obrana hostí a domácí hrác bezel sám na branku, ale vyhnal se z strelecké pozice a jeho strela skoncila vedle branky. V 28. minute nepresne rozehrál domácí hrác, míc vybojoval Sedivý a prihrál presne M.Krepelkovi a ten podél brankare poslal míc do síte - 0:1! V 34. minute predvedl peknou individuální akci M.Krepelka, ale brankar jeho strelu sajtlí s potízemi vyrazil na roh. Z následného rohu se míc opet dostal míc k M. Krepelkovi, ten prihrál na vápno Volfovi, ale jeho strelu stacili domácí zblkovaat. V 38. minute se krásne zbavil Sedivý domácího hráce a nahrál míc pred branku, kde poslal míc z první tesne nad branku M.Krepelka. Domácí mohli vyrovnat, hned z protiútoku, ale Hlavnicka vytáhl strelu na roh. Z následného rohu se domácí hrác pokusil prekvapit Hlavnicku a ten mel co delat aby jeho centr vytáhl z branky na dalsi roh. V 43. minute prisla neprijemná situace, kdyz se zranil Pachta musel byt z hriste odnesen na nosítkách. Do kabin se slo za stavu 0:1! Na zacatku 2. pule si domácí vytvorili tlak a dokázali se golove prosadit. V 52. minute se jim podarilo vyrovnat presnou strelou - 1:1! V 60. minute mohl hosty do vedení poslat Miksík, ale jeho strelu chytil domácí brankar. V 65. minute kopali hosté rohový kop, ale hlavicka Procházky sla vedle. Poté se hra odehrával predvsím ve stredu hriste. V 80. minute centroval domácí hrác do vápna na jeho centr si naskocil domácí utocník a hlavou poslal míc do volné branky, nebot Hlavnicka stál nevedomky mimo 3 tyce - 2:1! Hosté poté vrhli vsechny síly do útoku. V 87.minute trefil tyc V.Krepelka. Domácí si jiz zbytek zápasu pohlídali a mohli slavit vítezství.