17. kolo SK ZD Pojbuky - SK Ratibořské Hory"B" 3:1

17. mistrovské utkání: 12.5.2018 od 16:30h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - SK Ratibořské Hory "B"  3:1 (0:1)
Rozhodčí: Dvořák
Diváci: 50
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný, Bouška - Šedivý, Grof (85. Rathouský), Másílko - Zamrzla (54. Křepelka)
Bočan (85. Kříž)

V utkání 17. kola jsme na domácím hřišti přivítali B tým Ratibořských Hor. Domácí byli v utkání jasně lepším týmem a do vedení se dostali v 31. minutě, kdy se trefil Bouška. Hosté hrozili jen na konci poločasu, kdy nejprve po rohovém kopu trefili tyč a následně se jim v 44. minutě podařilo vyrovnat, když domácí obrana nepohlídala další rohový kop. Vedení na stranu domácích mohl strhnout v 60. minutě Křepelka, ale z přímého volného kopu kopu trefil jen spojnici. Domácí mohli jít do vedení o 3 minuty později, když rozhodčí odpískal přísnou penaltu, ale domácí Novotný ji neproměnil. V 68. minutě uklidnil domácí brankou na 2:1 po individuální akci Bouška. V 73. minutě se opět pískal pokutový kop, který tentokrát již Novotný bezpečně proměnil. Utkání se pak již dohrávalo a domácí tak získali cenné 3 body.