17. kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Mladá Vožice,,B" 2:5

17. mistrovské utkání: 13.5.2012 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Sokol Mladá Vožice "B" 2:5(1:1)
B: 44. Zich, 72. Rathouský - 38. Kříženecký, 60., 81.(p) Kukla T., 63. Hruška, 64. Rathouský(vl.)
Diváci: 90
Sestavy:

PojbukyPachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Papež J. - Procházka, Mikšík, Buřič(54. Filip), Grof - Křepelka M., Zich

Mladá Vožice,,B": Křepelka F. - Fáček, Zachariáš, Tomášek, Papež M. - Kotek (77. Kuchař), Kříženecký, Zelenka (54. Sůva J.) - Kukla T. - Schod (46. Dušek), Hruška

V derby hrál pěkný kombinační fotbal z obou stran. Na začátku měli více ze hry domácí, ale hostující obrana byla pozorná. V 7. minutě vystřelil Mikšík po Zichově přihrávce, ale hostující brankář vyrazil míč na roh. V 16. minutě to zkoušel hostující Kukla, ale mířil nepřesně. V 24. minutě domácí rozjeli rychlý brejk, Zich se dostal za obránce a poslal míč na úplně volného M. Křepelku, který ale bohužel pro domácí netrefil ani prázdnou branku. Po této neproměněné šanci domácích začali přebírat otěže zápasu hosté. V 31. minutě se do velké šance dostal Zelenka, ale trefil jen břevno Pachtovi branky. V 38. minutě se už ale hosté radovali, když domácí obrana stihla zblokovat Kuklovu střelu z volného přímého kopu, ale odražený míč se dostal ke Kříženeckému, který střelou z 25m poslal míč mimo Pachtův dosah - 0:1! V 44. minutě chybovali hosté když pokazili rozehrávku a míč se dostal po trase Křepelka - Mikšík až k Zichovi, který postupoval sám na brankaře a spřehledem uklidil míč do branky - 1:1! Do kabin se šlo za stavu 1:1! Začátek 2. půle byl vyrovnaný, ale o zápasu se rozhodlo mezi 60. a 65. minutou. V 60. minutě rozehráli hosté signálem standartní situaci a na Kuklovu tvrdou a umístěnou střelu byl Pachta v brance krátký - 1:2! V 63. minutě chybovala domácí obrana a hostující Hruška se snadno dostal před Pachtu a uklidil míč k tyči - 1:3! Vrchol zkázy domácích byl dokonám v 64. minutě kdy Rathouský v tísni poslal malou domů Pachtovi, kterému míč přeskočil přes nohu a skončil v síti -1:4! Do hry domácí vrátila 72. minuta, když Rathouský kopal přímý volný kop a jeho střelu nedokázal hostující brankář zkrotil a míc mu propadl až do branky -2:4! V 81. minutě fauloval ve vápně nesmyslně Grof, a hostující Kukla ji s přehledem proměnil - 2:5! Zápas se poté už jen dohrával a hosté se tam mohli naprosto zaslouženě radovat ze zisku 3 bodů.