17. kolo Sokol Chotoviny,,B" - SK ZD Pojbuky 2:2

17. mistrovské utkání: 16.5.2010 od 17:00h hřiště Chotoviny
Sokol Chotoviny,,B" - SK ZD POJBUKY  2:2(0:1)
B: 37. Mikšík, 68. Zich
Rozhodčí: Kosobud( úplně tragický)
Diváci: 70
Pachta - Buchar, Jíša, Buřič, Šedivý - Zich, Říha Milan, Mikšík, Šenigl D.( 77. Makovec P.) - Křepelka M., Procházka

V utkání dvou celků ohrožených sestupem se zrodila zasloužená remíza. V první půli byli hosté lepším týmem. První velkou šanci měl v 6. minutě Zich, ale sám proti golmanovi domácích poslal míč vedle branky. Domácí se do šancí dostali, jen když jem pomohl rozhodčí Kosobud, ale jejich kapitán, řešil akce sobecky a tak hosté mohli být v klidu. V 32. minutě střílel jen těsně vedle Šenigl. V 35. minutě hezky prokličkoval Zich obranou domácích, ale zbytečně se vytlačil ze střeleckého úhlu. V 37. minutě už se hosté mohli radovat, když přihrávku Zicha přetavil v gól s pomocí tyče Mikšík - 0:1! DOmácí byli blízko golu v 40. minutě, ale hlavička jednoho ze záložníků proletěla jen těsně nad břevnem. V 44. minutě hlavičkal těsně vedle na druhé straně M. Křepelka! DO kabin se šlo tedy za stavu 0:1! Domácí do 2. půle nasadili 2 hráče A týmu a jejich hra se úplně změnila. Domácí opanovali hřiště a hosté se s vypětím všech sil bránili a vyráželi jen sporadicky do brejkových situací. Domácím se podařilo vyrovnat v 64. minutě, když Šedivý nepokryl domácího útočníka, který svou hlavičku poslal do sítě - 1:1! V 68. minutě byl byl na půli hřistě faulován Mikšík a trestný kop rozehrál Jíša. Svým centrem našel Zicha, který přehodil brankaře 1:2! Hosté mohli zvýšit své vedení v 71. minutě, kdy Šeniglův centr propadl pokutovým územím, ale M. Křepelka si míč pořadně nezpracoval a domácí se ubránili. V 73. minutě se domácím podařilo vyrovanat, když domácí hráč zůstal nepokryt a hlavou se nemýlil, i když Pachta si na míč sáhl - 2:2! V 86. minutě vyslal Zich do samostatného úniku M. Křepelku, ale toho zastavil až chybně zvednutý praporek domácího pomezního rozhodčího. O ofsajd se v žádném případě nejednalo. Rozhodčí raději poté zápas ukončil, protože nad ním ztratil kontrolu.