18. kolo Dynamo Roudná - SK ZD Pojbuky 0:3

18. mistrovské utkání: 16.5.2015 od 17:00h hřiště Roudná
B: 22. Bočan, 36. M.Křepelka, 53.Zich
Rozhodčí: Semrád
Diváci: 30
Pachta - Papež, Rathouský, Šenigl, Grof - Zich, Novotný I, Mikšík, Melichar - Křepelka M. , Bočan

Další zápas na hřišti Roudné jsme potřebovali nekompromisně 3 body. Sešli jsme se taktak v jedenácti hráčích, ale to pro nás nesměla být výmluva. Domácí vypadali před zápasem velmi odhodlaně a hodlali nám dát lekci. Hřiště bylo v podivném stavu, mnoho nerovností a měkký povrch vcelku nevyzpytatelný. Navíc nás dosti pobavila kvalita lajnování, které bylo pravděpodobně vytvořeno někdy kolem půlnoci po cestě zpátky z nejbližšího restauračního zařízení....Začátek zápasu byl velmi neurovnaný, projevilo se naše snížené sebevědomí. Často jsme neřešili situace v klidu, snažili se rychle zbavovat nepřipravených míčů a to mělo dopad na kvalitu hry. I když se domácí snažili bojovat, rozdíl v kvalitě obou mužstev byl poznat. Nějaké šance jsme si první poločas vytvořili, naštěstí zároveň byli produktivní, takže se do kabin odcházelo za stavu 2:0. Druhý poločas už byl víceméně pouze v naší režii. Po dvougólovém vedení jsme se uklidnili, více se snažili držet balón, ale vázla nám předfinální fáze. Protivník však často ztrácel míče v nebezpečných prostorech a to byla voda na náš mlýn. V krátkých časových intervalech jsme si připravovali šanci za šancí. Proto se nám také podařilo vsítit další branku. Chtěli jsme navyšovat skóre, ale mnoho tutových vyložených šancí zůstalo nevyužito. Kdyby padlo o několik branek více, nikdo by se nedivil. Zápas se dohrál v poklidu a odvezli jsme si pohodlné 3 body. Toto utkání nás příliš neprověřilo. Je na nás vidět nízké sebevědomí, které ovlivňuje individuální výkony. Nejtěžší zápasy máme za sebou, takže si ho doufejme vylepšíme ve zbytku sezóny.