18. kolo FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky 1:2

18. mistrovské utkání: 19.5.2018 od 17:00h hřiště Makov
B: 17. Brožovský - 48. Bouška, 90. Zamrzla
Rozhodčí: Fiala P.
Diváci: 40
Novotný II  - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný, Bouška - Šedivý, Grof, Zamrzla  - Křepelka M.(76. Filip), Bočan

Utkání s Makovem bývají vždy vyhecovaná, ale toto utkání bylo jedno z nejklidnějších za posledních pár zápasů. Domácí byli důraznější a do vedení se dostali v 17. minutě. Hosté se do utkání dostávali pomalu, ale všechny šance domácích končily buď nepřesným zakončením, nebo si s jejich pokusy poradil Novotný. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí. Hned z kraje 2. půle se odražený míč dostal k Bouškovi, který nádhernou střelou vyrovnal. Domácí byli lepším týmem, ale hosté hrozily především z brejků. Jeden takový se jim podařilo zúročit v 90. minutě, kdy Bočan utekl domácí obraně a poslal centr před branku, kde míč poslal hlavou do domácí branky Zamrzla. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku, ale vyrovnat se jim nepodařilo a tak se hosté mohli radovat ze zisku 3 bodů.