18. kolo SK Ratibořské Hory "B" - SK ZD Pojbuky 3:1

18. mistrovské utkání: 21.5.2016 od 17:00h hřiště Ratibořské Hory
SK Ratibořské Hory "B" - SK ZD POJBUKY  3:1(1:0)
Rozhodčí: Novotný
Diváci: 50
Novotný II - Papež , Melichar, Rathouský, Zamrzla (67. Filip) - Grof, Novotný I , Mik
šík, Šedivý -  M. Křepelka, Bočan

Začátek utkání patřil jasně hostjícímu týmu, který domácí přehrával, ale jejich střely mířily těsně vedle branky. V 21. minutě mohli poslat hosty do vedení Šedivý, ale domácí hráč mu na poslední chvíli míč vypíchl a založil tím protiútok. Ten domácí zužitkovaly, když se na 2 přihrávky míč dostal k Pechánkovi, který střelou vedle vyběhnuvšího Novotného otevřel skóre zápasu - 1:0! Hra se pak vyrovnala a domácí se dostávaly do šancí hlavně ze standartních situací. V 37. minutě mohli domácí odskočit do dvougolového vedení, ale parádní střela domácího záložníka jen zazvonila o tyč a odrazila se zpátky do pole. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí. Do druhé půly měli opět lepší vstup hosté a vyrovanat mohl hned v 50. minutě Melichar, ale jeho střela z 25m skončila na břevně. Domácí se při hostujících šancích mohli spolehnout na svého brankaře, který zneškodnil všechny pokusy hostů. V 67.minutě se ale už hosté moholi radovat z vyrovnání, když se pěknou střelou z otočky prosadil M. Křepelka- 1:1! V 72. minutě se nedohodly domácí obránce s brankařem, ale Grof jejich zaváhání nepotrestal. V 75. minutě mířil tesně vedle branky M. Křepelka. V 87. minutě přišel rozhodující moment zápasu, když rozhodči daroval domácím vymyšlenou penaltu. Domácí brankář Vocílka ji s přehledem proměnil a poslal domácí do vedení - 2:1! V závěru utkání plály emoce a proběhlo i pár potyček. V 90. minutě po jedné z potyček hosté přestaly hrát, rozhodčí ale hru nepřerušil a domácí Pechánek zakončil golový účet utkání na 3:1.