19. kolo Lokomotiva Veselí nad Lužnicí,,B" - SK ZD Pojbuky 2:0

19. mistrovské utkání: 26.5.2012 od 16:00h hřiště Veselí nad Lužnicí
Lokomotiva Veselí nad Lužnicí "B" - SK ZD POJBUKY 2:0(1:0)
B: 36. Procházka (vl.), 89. Hájek
Rozhodčí: Fiala P.
Diváci: 50
Pachta - Šenigl, Rathouský, Jíša, Procházka - Filip, Grof, Zich, Papež - Černý, Křepelka M.

Hosté přijeli na hřiště lídra soutěže pouze v 11 lidech. Tento fakt však tým semkl a předvedl zde dobrý výkon. Domácí byli po celé utkání týmem který tvořil a udával tempo hry, ale hostující obrana byla pozorná a připravená. První vážnější střelu na branku vyslali domácí až v 27. minutě. Do vedení se domácí dostali v 36. minutě, když domácí hráč střílel z pravé strany, jeho střelu Pachta dokázal vyrazit, ale bohužel jen do nohou Procházky, od nichž se míč dostal až do branky - 1:0! V 42. minutě se hosté dostali do ojedinělého brejku, kdy Zich vyslal M. Křepelku, ten se dostal za obránce, ale na hranici pokutového území byl faulován. Z následného přímého kopu však nic nebylo. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí. Obraz hry se v 2. půli nijak nezměnil domácí dobře kombinovali, ale hosté byli pozorní. Hned na začátku 2.půle předvedl Pachta skvělý zákrok, když vyrazil střelu domácího hráče, který se dobře uvolnil. V 54. minutě vystřelil domácí hráč z 25m a za Pachtou zazvonilo břevno. V 63. minutě předvedl další parádní zákrok Pachta, když robinzonádou zabránil brance. V 72. minutě se dostali do brejku M. Křepelka a Černý, ale nic z toho nebylo. V 77. minutě mířil z dobré pozice nepřesně Filip. V 84. minutě se hnal do dobré šance M. Křepelka po Zichově přihrávce, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář na roh. V 89. minutě přidali domácí pojitující branku po chybě Papeže, když ho domácí hráč obral o míč a střelou do šibenice nedal Pachtovi šanci. V 90. minutě mohl snížit na 2:1 Jíša, po Rathouského přihrávce, ale jeho slabou střelu domácí brankář kryl. Utkání, které bylo hráno ve velmi přátelském duchu a řízené výborným rozhodčím Fialou tak skončilo vítězstvím domácích 2:0.