19. kolo TJ Dražice "B" - SK ZD Pojbuky 2:0

29.05.2017 09:42

30.5.2017

19. mistrovské utkání: 28.5.2017 od 15:00h hřiště Dražice
TJ Dražice "B" - SK ZD POJBUKY 2:0(1:0)
B: 39. Z. Dvořák, 59. M. Dvořák
Rozhodčí: Hanzal
Novotný II - Papež, Rathouský, Melichar, Dvořáček - Šedivý, Novotný, Mikšík, Zich (40. Kříž (75. Praveček)) - Křepelka M., Bočan

Další mistrovský zápas jsme zavítali na hřiště Dražic. Bylo úmorné vedro a bohužel jsem přijeli v 11 hráčích, takže se nakonec dostal na hřiště i náš trenér. Nicméně popořadě. První poločas byl vcelku vyrovnaný, hřiště bylo tvrdé, takže kombinace byly místy kostrbaté. Snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany a vyrážet do rychlých protiútoků. Domácí nebyli zcela ve své kůži, a tím, že jsme se jim vyrovnali v pohybu si příliš možností nevypracovali. My jsme díky přímočarosti krajních záložníků dosti zlobili, a některé akce volali po gólové tečce, nicméně poslední zápasy se nám lepí smůla na paty. O to víc nás mohlo mrzet, že šli domácí po půli s jednogólovým náskokem. Jako bonus po zranění, náš tým byl nucen hrát v podstatě v 10. Jak paradoxní byl druhý poločas. Okolnosti nám naprosto nenahrávali, přesto jsme od začátku diktovali tempo hry a začali se nasčítávat nebezpečné situace před domácí brankou. Hlavičky, střely ze střední vzdáleností, závary ve vápně, branková konstrukce, to je výčet toho co bylo k vidění. Naneštěstí absolutně platonické:(. Domácí z ojedinělé akce navýšili náskok. Bojovali jsme, hráli pěkný fotbal, ale opět jsme odjeli s prázdnou. S lídry tabulky nám chybí trošku víc taktické vyzrálosti. Nicméně v hlavách asi pořád hraje fakt, že již o nic nehrajeme.