2. mistrovské utkání utkání: 4.9.2011 od 17:00h stadion Míru
B: 10. Mikšík, 36. Zich
Rozhodčí: Mraček
Diváci: 40
Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka - Šedivý, Pučálek(77. Říha), Mikšík, Buřič(49. Papež) - Křepelka M.(62. Grof), Zich

Hosté byli v tomto utkání jasně lepším týmem a zaslouženě se radovali z výhry. Hosté mohli jít do vedení již ve 4. minutě, kdy Pučálek vysunul M. Křepelku, ten se zvavil obránce, ale jeho střelu vyrazil brankař na roh. Z následného rohu byl blízko skórování Zich, ale jeho hlavnička skončila vedle. V 10. minutě už se ale hosté mohli radovat Pučálek vybojoval míč prostčil ho na Mikšíka, který postupoval sám na brankaře, udělal mu kličku a poslal míč do prázdné branky - 0:1! Hosté byli i nadále nebezpeční, ale jejich šance buď mířili mimo, nebo si s nimi poradil domácí brankář. Domácí vyslali na Pachtu pořádnou střelu až v 28. minutě. V 36. minutě se individualně uvolnil Zich a střelou poděl brankaře zvýšil na 2:0 pro hosty. V 39. minutě mohlo být u hostů ještě veseleji, když Zich vyslal do samostného úniku M. Křepelku, ale ten trefil bohužel jen brankaře domácích. Do kabin se šlo za stavu 0:2! V 2. půli byla hra vyrovnaná a domácí začali mít i nebezpečné šance. Ze začátku poločasu se hra odehrávala ve středu hřiště. V 58. minutě byli domácí blízko snížení, kdy swe objevil domácí hráč sám před Pachtou, ale ten jeho střelu stačil vykopnout na roh. V 69. minutě mohl jít Zich sám na brankaře, ale rozhodčí Mraček necitlivě hru přerušil kvůli udělení žluté karty. Podobná sitauace se opakovala i v 90. minutě. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale hostující obrana byla pozorná. V 75. minutě mohli hosty definitivně uklidnit Zich a Pučálek, ale druhý jmenovaný byl při střele přistrčen a tak mířil nepřesně. V záveru málem nabídl domácím snížení Procházka, když poslal krátkou přihrávku na Jíšu, naštěstí si domácí hráč míč nezpracoval a Pachta ukopl míč do bezpečí. Domácí v závěru jen nakopávali míče, ale bez úspěchu. V 90. minutě byl po druhé žluté vyloučen domácí hráč a tím domácí naděje definitivně klesly. Rozhodčí poté utkání ukončil a hosté se tak mohli radovat ze zisku 3 bodů.