2.kolo SK ZD Pojbuky - FC Chýnov "B" 4:1

2. mistrovské utkání: 2.9.2018 od 16.30 hřiště Pojbuky
B: 16. Šedivý, 33. Mikšík, 39. Zich, 74. Másílko - 48. Basík
Rozhodčí: Slaba
Diváci: 50
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný I, Mikšík - Másílko (78. Filip), Bouška, Šedivý - Křepelka (58. Grof), Zich (85. Rathouský)

Druhý soutěžní zápas s týmem Chýnova měl prověřit správnost naší cesty. Sešli jsme se v téměř totožné sestavě jako minulý zápas a nebyl důvod zasahovat do složení. Od začátku jsme drželi zápas v rukou. Sedla si vyváženost mezi obranou a útočnou fází. První poločas jsme v pohodě ovládli a radovali se z vedení 3:0. Takový poločasový výsledek je vždy zrádný, proto jsme se burcovali i do druhého. Dál jsme pokračovali v naší hře a i když došlo k 10 minutovému úseku, kdy soupeř zazlobil a dal gól, týmový výkon nebyl ovlivněn. Byli jsme nebezpeční jak po kombinančních akcích, tak z brejků. Jeden z nich se podařilo využít a zápas se víceméně dohrával. Velkou pochvalu zaslouží gólman, který výborně spolupracuje s obranou, a skvěle zakládá dlouhými balóny útoky.