2. kolo SK ZD Pojbuky - TJ Dražice "B" 7:1

04.09.2017 11:23

4.9.2017

2. mistrovské utkání: 3.9.2017 od 15:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - TJ Dražice "B"  7:1(1:1)
B: 23. Buřič Da., 49. M. Křepelka, 55., 69. Grof, 62. Zich, 76. Novotný I, 83. Šedivý - 25. Veřtát
Rozhodčí: Jůza

Novotný II - Papež, Zich, Melichar, Buřič Da. (46. Filip) - Šedivý, Mikšík, Novotný I, Bočan (79. Kříž)  - Křepelka M. (85.Rathouský), Grof

Druhý mistrovský zápas na výborně připraveném hřišti s fotbalově hrajícím protivníkem dal tušit pěknou podívanou. Hosté se od začátku chopili iniciativy a my vyčkáváli v bloku, jak se zápas bude vyvíjet. Protivník byl velmi nebezpečný v předních řadách, naši obránci s vypětím všech sil zachytávali nebezpečné průniky. Tempo zápasu splňovalo nejvyšší parametry. Hosté vysunuli všechny řady a nenechávali nás kombinovat. Proto většina našich útoků směřovala od obránců kolmými balóny za obranu. Hráli jsme na velké hloubce a záloha nestíhala podporovat snahu ve vápně. První poločas skončil smírně, ale dražičtí byli nuceni hrát pouze o 10. Nebylo na co čekat, vysunuli jsme se dopředu, aby hosté neměli čas na rozhehrávku. Tlak sílil a záhy jsme vsítili 2 gól. Taktovka zápasu se přesunula na naší stranu a protivník po 3 gólu rezignoval na možnost zvrátit výsledek. Do konce zápasu jsme podnikali jeden útok za druhým, chytře jsme drželi balón a nenechali hosty vydechnout. Skóre přibývalo a zápas se změnil víceméně v exhibici. 7:1 s kvalitním protivníkem se cení. I když Dražice hráli větší část zápasu pouze o 10, nesnižuje to náš výkon, který byl velmi kvalitní a dobře takticky zvládnutý.