2.kolo Sokol Planá nad Lužnicí "B" - SK ZD Pojbuky 1:5

2. mistrovské utkání: 4.9.2016 od 17:00h hřiště Planá nad Lužnicí
Sokol Planá nad Lužnící "B" - SK ZD POJBUKY 1:5(1:1)
Rozhodčí: Jůza
Diváci: 70
Novotný II - Zich, Melichar, Grof, Zamrzla - Filip (89. Kříž), Novotný I , Mik
šík, Šedivý -  M. Křepelka, Bočan

Do utkání lépe vstoupily Plánští a hned v 6. minutě se ujaly vedení, když Drtinův centr poslal do branky domácí Martin Broukal. Domácí měli i nadále více ze hry, ale svoje šance nevyužily. Poté se hra vyrovnala a hostům z Pojbuk se v 21. minutě podařilo po chybě domácích zásluhou Bočana vyrovnat. Hosty poté mohl dostat do vedení Křepelka, ale ani na 3x domácího Mansfelda nepřekonal. Poločas tak skončil 1:1. Domácí byly i nadále fotbalovější a hrozily ze standartních situací, ale žádnou nedokázali proměnit. V 59. minutě vyšel hostům brejk, když Šedivý přihrál přesně do běhu Zamrzlovy a ten tvrdou střelou poslal hosty do vedení. Domácí i nadále lépe kombinovali, ale přes výborně bránící hosty se nemohly dostat k ohrožení Novotného branky. V 79. minutě zahrával přímý volný kop Křepelka a jeho centr našel přesně hlavu Mikšíka a ten nedal brankáři šanci - 1:3! Plánští poté vsadily vše na jednu kartu - na útok! Ovšem vzadu nechaly otevřená okýnka, které 2x z brejku potrestal Křepelka a o výsledku bylo rozhodnuto. Výsledek je pro domácí krutý, protože určitě neodpovídá průběhu utkání.