5. přípravné utkání: 20.3.2011 od 15:00h hřiště UMT Pacov
SK ZD POJBUKY - Stražiště Velká Chyška 3:3(2:1)
Rozhodčí: Praveček
Diváci: 20
Samec - Filip, Mládek, Kurka - Mikšík, Pučálek - Zich
Střídal: Volf F., Melichar, Volf J., Šenigl, Buchar

Utkání se pro nepřízeň počasí odehrálo na umělé trávě v Pacove s omezeným počtem hráčů na 6+1. Hosté se dostali do vedení 0:1, ale domácím se během chvíle podařilo utkání otočit na 2:1! Hosté poté z nenápadné střely trefili tyč. Na druhé straně rozezvonil tyč nádhernou střelou Pučálek. Domácí byli v první půli lepší a soupeře prakticky k ohrožení své branky nepustili. Do 2. půle vstoupili aktivněji hosté, ale jejich střely mířily vedle. Do hry domácích se vlévela nepřesnost a hosté chodili často do přečíslení, ale žádné nevyužili. Hostům se podařil obrat mezi 70. a 75. minutou, když vstřelili 2 branky po chybách obrany - 2:3! Domácí se ale nevzdali a na konečných 3:3 upravil Jan Volf, když dorazil do sítě Mikšíkovu střelu.