20. kolo SK ZD Pojbuky - FC Oldřichov 2:2

05.06.2017 09:42

9.6.2017

20. mistrovské utkání: 4.6.2017 od 15:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FC Oldřichov 2:2 (1:1)
B: 17. Grof, 50. Novotný II z pen. - 36. Kubka, 76. Hruška
Rozhodčí: Bartůněk
Novotný II - Papež, Rathouský, Melichar, Dvořáček - Šedivý, Novotný, Mikšík, Grof - Křepelka M., Bočan

S jasným aspirantem sestupu to měl být snadný zápas. Vzhledem k posledním výsledkům jsme však šli do utkání s respektem. Od začátku jsme se snažili maximálně kombinovat, terén nebyl ideální a lehká sprška způsobila mnoho chyb při práci s balónem. Hosté hráli jednoduše zezadu, jejich pohyb byl na slušné úrovni, takže o jednoduchosti utkání nemohla být řeč. I když jsme měli převahu a podařilo se nám vsítit 1. gól, Oldřichov nepolevoval v tempu a to způsobovalo při ztrátách velmi nebezpečné protiútoky. Jeden z nich využili, proto se šlo do kabin za stavu 1:1. Vystřízlivění. Možná, dobrý výkon hostů určitě. Druhý poločas jsme ještě zatlačili na pilu, balón byl téměř výhradně na našich kopačkách. Z tlaku jsme dostali dárek v podobě jasně proměněné penalty. Kdo čekal zlom ve hře hostů, velmi se mýlil, dál hráli trpělivě zezadu a i když to v jejich vápně hořelo, vytvořit si 100% šanci bylo obtížné. Jakmile jsme nepatrně polevili a začali se spíše hádat, byla to voda na mlýn hostů. Množili se protiúkoty a nedůsledností přibývalo. I když jsme byli stále aktivní dopředu, každá ztráta znamela obtížný návrat do obrany. Jeden z takových brejků protivník proměnil invidivuální akcí ve vyrvonání. Pak již vývoj nepřinesl mnoho vzruchu a remíza byla zpečetěna. Lze říci, že jde o spravedlivý výsledek. Vždy se hraje lépe na brejky a hosté nepolevili ve snažení a byli odměněni. My jsme neprojevili dost vůle soupeře zlomit. Náš tým nebyl pochválen, nicméně takový zápas bolí daleko více než s protivníkem, který se snaží hrát fotbal.