20. kolo SK ZD Pojbuky - FK Meteor Tábor,,B" 1:2

20. mistrovské utkání: 6.6.2010 od 16:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FK Meteor Tábor  1:2(0:1)
B: 67. Procházka - 23. Janů, 64. Fiala
Rozhodčí: Novák Zdeněk
Diváci: 80
Pachta - Makovec P.( 87. Melichar), Jíša, Buřič( 78. Křepelka V.), Buchar - Zich, Říha(54. Volf F.), Mikšík, Šedivý - Křepelka M., Procházka

Utkání se odehrálo ve vysokém tempu i nasazení. Zápasu by více, slušela remíza, ale radoval se šťastnější celek. Hra byla ze začatku opatrná a obě mužstva se jen oťukávala. Jako první zahrozili domácí v 7. minutě, když Šedivý vymyslel nádhernou uličku pro M. Křepelku, který z první pálil jen těsně vedle. Poté se hra odehrávala ve středu pole a když už se někdo dostal ke střele, tak to byly hosté, ale jejich střely létaly mimo Pachtovu branku. V 18. minutě mohli jít do vedení domácí, ale Procházka, Mikšík, ani M. Křepelka míč za brankovou čáru nedotlačili. A tak přišel trest. Jíšův výkop si v 23. minutě zpracoval hostující hráč, přesným centrem za obranou našel svého spoluhráče a ten prostřelil Pachtu - 0:1! Domácí nesložili zbraně a snažili se útočit.  V 33. minutě se mezi 2 obránci hostí uvolnil M. Křepelka, ale když mohl postupovat sám na branku tak si šlápl na míč. V 37. minutě se pres 3 hostující hráce uvolnil Zich, ale prováhal přihrávku na uplně volného Procházku a byl z toho nakonec jen rohový kop. V 41. minutě se vytecnym zákrok vytáhl Pachta, kdyz vychytal samostatný unik hostujícího utocnika. Do kabin se odcházelo za stavu 0:1! Do druhé půle nastoupili domácí s touhou výsledek zvrátit. V 47. minutě našel Buchar úplně volného Křepelku na hranici pokutového území, ale jeho strelu pod brevno vytáhl brankar hostí na roh. V 54. minutě opět Buchar vyslal M. Křepelku, ten se zbavil obránce a poslal míč pred branku, kde byl Šedivý, ale jeho střela mírila vedle. Hosté opět trestali nepozornost domácí obrany v 64. minutě. Po rychle rozehraném faulu se hostující záložník ocitl sám před Pachtou a dloubákem alá Karel Poborský zvýšil na 2:0 z pohledu hostů. Domácí se nesesypali a v 67. minutě se jim podařilo snížit, kdy Procházka střelou vedle brankare snižil na 1:2! To domácí nastartovalo a hosté už se k ohrožení Pachtovi branky dostali jen z brejkových situací. V 69. minute váhal hostující obrance s rozehrávkou az ho o mic pripravil M. Křepelka a postupoval sám na brankare hostí, ale stejne jako v predchozím prípade vyhral tento duel opet brankar hostí kdyz konecky prstu vyrazil mic na roh. Domácí utocily a hosté se s vypetím vsech sil branily. V 82. minutě mohl vyrovanat M. Křepelka, ale jeho hlavicka sla jen tesne vedle. Kdyby pustil mic nesobecky za sebe, tam byl uplne volný Zich a mohlo být vyrovnáno. Spoluhrác mu také zato poradne vynadal. V záveru utkání uz si hosté pohlídali 3 body. Domácí tak v divácky velmi atraktivním zápase nakonec prohráli 2:1.

Diskusní téma: 20. kolo SK ZD Pojbuky - FK Meteor Tábor,,B" 1:2