20. kolo TJ Dražice,,B" - SK ZD Pojbuky 3:0

20. mistrovské utkání: 5.6.2011 od 17:00h hřiště Dražice
B:
Rozhodčí: Prchlík
Diváci: 70
Pachta - Novotný L., Jíša, Pučálek, Mládek - Kurka(70. Křepelka M.), Šedivý, Mikšík, Říha Milan, Grof (73. Makovec P.) - Zich

Utkání opět rozhodli chyby hostujícího celku. Domácí se dostali do vedení v 18. minutě, kdy zahrál v pokutovém území rukou Jíša a následoval pokutový kop, který domácí kapitán s přehledem proměnil - 1:0. V 26. minutě mohl srovnat Zich, ale tváří v tvář brankaři trefil jen golmana domácích. V 38. minutě byl vyloučen domácí brankář, když mimo pokutové území srazil unikajícího Zicha. Hosté však více než 50 minutovou početní výhodu nedokázali využít. V 45. minutě chyboval Grof a domácí hráč šel sám na Pachtu a narozdíl od Zicha Pachtu prostřelil - 2:0! Domácí 2. půli hráli co potřebovali a hosty k ničemu prakticky nepustili. V 61. minutě chyboval Pachta při výběhu a domácí hráč poslal míč mezi jeho nohami do branky - 3:0! Jiskřičku naděje mohl vykřesat alespoň Jíša, ale jeho hlavička šla jen těsně vedle. Hosté tak jako již v posledních zápasech tradičně prohráli vlastními chybami a klesli na 11.(sestupovou pozici). Pokud si chtějí udržet šanci na záchranu musí obě poslední kola bodovat.